naujienos

Vyrai pagal Zodiako ženklą, kurie lengviausiai pasiduoda merginų manipuliacijoms

Moterys visada žino gudrybių, kaip priversti vyrus padaryti viską, ką jos nori. Tačiau kai kurių Zodiako ženklų atstovai itin lengvai pasiduoda manipuliacijoms. Ypač, jeigu pavartosite stebuklingą frazę – tada jie taps bejėgiai.

Štai šie trys ženklai ir juos nuginkluojančios stebuklingosios frazės.

Avinas: „Tu nepajėgsi?“

Manipuliuoti šiais vyrais – vienas malonumas. Avinai absoliučiai negudraujantys ir net naivūs. Jie patiki bet kokiais žodžiais, nemėgsta ilgai abejoti. Viskas, ko reikia priversti jį veikti – provokacija. Reikia mesti jam iššūkį, sužaisti įgimtu tuščiagarbiškumu. Avinai turi susidomėti ne tiek pačiu tikslu, kiek jo įvykdymo sudėtingumu ir varžymusi su kitais.

Vyras lengvai įvykdys moters norą, jeigu ji jam iškels „neišsprendžiamą“ užduotį. Ir subtiliai užsimins, kad seniai svajoja apie supermeną. Avinas iškart panorės jai įrodyti, kad būtent jis yra jos gelbėtojas. Ir nereikia su juo ginčytis – vis tiek Avinas užsispyręs laikysis savo. Su juo reikia elgtis gudriai: sutikti su jo užtikrintais samprotavimais, palaikyti pokalbio toną, skatinti atvirumą. Per trumpą laiką Avinas priims reikiamą požiūrį ir nubėgs aktyviai veikti. Ramiai šis ženklas niekada nesėdės.

Liūtas: „Tu – geriausias“

Nepaisant visos karališkos veislės charizmos, Liūtais manipuliuoti paprasčiau nei paprasta. Jie pernelyg pasiduoda atviram pataikavimui. Nenuoširdžius žodžius šie vyrai, žinoma, atpažins, bet nuoširdūs mylimųjų komplimentai visada pataikys į tikslą. Koks fantastinis jis bebūtų. Liūtai dievina dėmesį. Vyrai net pasirengę užmerkti akis prieš faktą, kad juos vynioja aplink pirštą, jeigu galiausiai jie gaus ko nori. Tai kaip šokoladiniai saldainiai saldumynų mėgėjui.

Reikia visais būdais demonstruoti jam lojalumą, pabrėžti savo nuolankumą prieš liūtišką didybę. Ir svarbiausia – visa tai reikia daryti reguliariai. Kuo dažniau vyras girdės savo adresu komplimentus, tuo daugiau bus pasirengęs padaryti. Jeigu prireiks – nuvers kalnus. Bet tik tuo atveju, jeigu pagyrų bus atitinkamai. Todėl apsiriboti vien žodžiais tikrai nereikėtų. Reikia pasirūpinti ir jausmų dalimi.

Svarstyklės: „Aš padėsiu tau priimti teisingą sprendimą“

Svarstyklės turi didelę problemą su pasirinkimo situacija. Jie nori įtikti visiems, nors tai iš principo neįmanoma. Šio ženklo vyrai pernelyg priklausomi nuo aplinkinių pritarimo. Jie net gali jaustis bejėgiai, jeigu jiems nepavyks patenkinti visuomenės interesų. Tas pats liečia ir partnerę. Nuo moters jie priklausomi dar labiau. Tai lengvai pasiekiama naudojantis dviem metodais: priimant sprendimus už jį ir sukeliant kaltės jausmą.

Moteris gali gerokai palengvinti Svarstyklėms gyvenimą, jeigu periodiškai priims sprendimus už šį vyrą. Vyro dėkingumo jausmas bus begalinis, ir jis ateityje su džiaugsmu pildys bet kokius savo „gelbėtojos“ prašymus. O štai su kaltės jausmu reikia atsargiau: galima perlenkti lazdą ir padaryti savo vyrą kompleksuotu žmogumi. Reikia švelniai nurodyti klaidas, demonstruoti savo prielankumą. Suvokęs savo klaidą patyrusios moters rankose vyras taps šilkinis.

Žuvys: „Tiktai tu gali man padėti“

Visiems žinomas šio ženklo jautrumas. Vyrai Žuvys išsiskiria savo jautrumu, švelnumu, sentimentalumu. Jie lengvai pasiduoda įtaigai, turi milžinišką empatiją. Kartais net susidaro įspūdis, kad Žuvys užjaučia viską, kas gyva Žemėje. Jie nemoka pasakyti tvirto „ne“. Daugiausia, ką sugeba Žuvys – išsisukti nuo rimtų sprendimų. Bet sunkioje situacijoje jie pirmieji ateina į pagalbą.

Kitaip sakant, šie vyrai negali ištverti gailaus savo partnerės žvilgsnio. Žuvys išsiners iš kailio, kad padarytų moterį laimingą. Norint jais manipuliuoti tereikia išmokti žaisti emocijomis, pasakoti nebūtus dalykus. Turtinga Žuvų vaizduoti pati pripieš trūkstamas siužeto dalis ir parinks vyrui gelbėtojo vaidmenį. Bet svarbu nepersistengti. Nuolat užverktas veidas gali žmogui sukelti įtarimų jūsų nenuoširdumu. Žuvimis galima manipuliuoti tik „sąžiningai“.

Rekomenduojami įrašai

Svarbiausi kriterijai, pagal kuriuos moteris renkasi vyrą

Pikantiškas Turinys

Danė atsisakė nusiskusti ūsus ir susitvarkyti antakius ir priima save tokią, kokia yra. Kaip mergina atrodė anksčiau?

Pikantiškas Turinys

Šie 3 Zodiako ženklai yra patys aistringiausi ir labiausiai eksperimentuojantys

Pikantiškas Turinys