naujienos

Vyrai pagal Zodiako ženklą, kurie su metais pasidaro tik blogesni

Meilė merginas verčia užmerkti akis prieš daugelį mylimojo trūkumų: jos tikisi, kad dėl jų vyriškis pasikeis. Bet eina metai, o vyras po vestuvių ne tik nesikeičia, bet ir tampa dar blogesnis.

Dviejų Zodiako ženklų atstovai dažniau už kitus daužo savo išrinktųjų viltis.

Dvyniai

Vyrų Dvynių sutuoktinės tikisi, kad su amžiumi vyras „susitupės“, taps rimtesnis ir atsakingesnis, o taip pat nebebus toks populiarus tarp priešingos lyties. Bet Dvyniai, kaip geras vynas, su metais tampa tik dar geidžiamesni ir labiau nepriklausomi.

Vyro neįmanoma prie savęs pririšti vaikais, o jo pasakytas „myliu“ po keleto metų gali prarasti savo prasmę. Dvyniai su amžiumi pradeda labiau vertinti laisvę. Jie turi egoizmo. Jeigu jų žmona nėra tokia pat nepriklausoma ir nori tradicinių santykių, ji bandys perauklėti vyrą.

Bet su metais egoizmas neišnyksta, Dvyniai nesiruošia gyventi tik dėl šeimos ir vaikų, net ir būdami 60–70 m. jie jaučia poreikį save realizuoti ir ieškoti visuomenės pripažinimo.

Skorpionas

Jaunas Skorpionas dar gali atleisti klaidas savo artimiesiems, bet suaugęs vyras to nedarys, net jeigu yra rizika prarasti šeimą. Su kiekvienais metais Skorpionas tampa vis reiklesnis, grubesnis ir vis mažiau linkęs į kompromisus.

Jis tiksliai žino, į kokį banką reikia padėti šeimos pinigus, kur ilsėtis ir kur stoti mokytis vaikams, o įrodyti jam kitokį požiūri vis sunkiau.

Skorpionai nekenčia melo, o su amžiumi neatleidžia net tiesos padailinimų. Šis vyras veda tik iš meilės, o vaikų susilaukia tik tada, kai būna įsitikinęs, kad sugebės juos aprūpinti. Toks požiūris į gyvenimą ir šeimos vertybes taip pat nuolat stiprėja, todėl suaugusiems Skorpionams sunku rasti žmoną.

Rekomenduojami įrašai

Zodiako ženklai, kurie geriausiai atrodo senatvėje

Pikantiškas Turinys

Sūnus užuot atidavęs tėvus į senelių namus apgyvendino juos rūsyje

Pikantiškas Turinys

Šis kirpėjas pademonstruoja, kokios svarbios žmonėms yra šukuosenos ir kaip jos gali pakeisti visą išvaizdą

Pikantiškas Turinys