naujienos

Vyras nufotografavo savo miegančią žmoną ir patalpino nuotrauką internete, tačiau visi nustebo pamatę širdį veriančią tokio poelgio priežastį

Šeimyninis gyvenimas nėra lengvas ir kartais poros patiria daug nesutarimų, kurie kitoms poroms atrodo tik smulkmenos. Taip atsitiko ir David Brinkey bei jo žmonai. Vyras nufotografavo savo miegančią žmoną ir patalpino nuotrauką savo Facebook paskyroje. Kartu su nuotrauka jis pasidalino savo pamąstymais vienu jam labai svarbiu klausimu.

David padarė tai po to, kai išgirdo savo žmonos pokalbį su drauge. Jauna moteris kalbėjo telefonu įjungus garsiakalbį. David netrukdomas galėjo girdėti visą pokalbį, kiekvieną dviejų draugių ištartą žodį.

“Prieš kurį laiką mano žmona kalbėjo su savo drauge. Ji negalėjo nuslėpti nuostabos dėl to, kad mūsų vaikai miega su mumis vienoje lovoje. Sunerimus draugė paklausė ar aš, kaip vyras, neturiu nieko prieš, kad mūsų vaikai miega su mumis vienoje lovoje.

Ji teigė, kad jos vyras niekada gyvenime nesutiktų. Mane tai labai šokiravo. Ir žinote ką? Aš net pradėjau mąstyti apie tai, ar tai tikrai turi kažkokios įtakos mūsų santykiams. Niekada neabejojau savo žmona ir jos auklėjimo sugebėjimais.

Manau, kad ji daro tai genialiai ir susitvarko su šiuo vaidmeniu kaip niekas kitas. Žinoma, kartais jaučiuosi kaip šuniui penkta koja, tačiau tai juk netruks amžinai. Vaikai auga daug greičiau nei mums atrodo. Jau visai netrukus jiems bus gėda su mumis miegoti ir nebenorės glaustytis prie savo mamos.

Ar man kaip vyrui tikrai turi trukdyti tai, kad mūsų vaikai bus su mumis lovoje kažkurį laiką? Šis motinystės laikotarpis netruks amžinai. Jau netrukus pasibaigs šis mūsų gyvenimo etapas, kurio metu motina visais įmanomais ir neįmanomais būdais saugo vaiką. Didžiuojuosi savo žmona ir jei jos manymu tai yra teisinga, tai aš sutinku su jos nuomone. Ir brangūs vyrai, branginkite savo žmonas ir motinas”.

Nors šiuo įrašu David norėjo pasidalinti savo įžvalgomis su artimiausiais draugais, jis netrukus pasklido plačiai internete. Šis nuoširdus tėvo įrašas sulaukė didelio palaikymo ir daugybės komentarų. Sunku nesutikti su tokiu pasisakymu, juk tėvams visada turėtų būti svarbiausia vaikų laimė, džiaugsmas ir saugumas.

Rekomenduojami įrašai

Ši mergina labai simpatiška iš veido, bet tik pažiūrėję į jos figūrą, suprasite, kodėl ji tokia populiari

Pikantiškas Turinys

Tėvai priešinosi jų santykiams, tačiau moteris vis tiek tapo afrikiečio žmona. Štai kaip atrodo jų dukra, savo grožiu užkariavusi Afriką

Pikantiškas Turinys

Skyrybų metu mergina pasakė vaikinui, kad jis pasieškotų ko nors savo lygio į žmonas. Tačiau po 10 metų įvykęs susitikimas atskleidė jai padarytą klaidą

Pikantiškas Turinys