naujienos

Vyras skubėjo į draugo vestuves, kur turėjo būti pabroliu, tačiau atvykęs į ceremonijos vietą jis liko šokiruotas dėl to, kas įvyko

Dauguma moterų visame pasaulyje svajoja apie amžiną meilę ir gražias vestuves. Vienoms vyrai pasiperša po kelių mėnesių draugystės, kitoms po dešimtmečio. Ši pora yra išskirtinė. Vyras kelis kartus bandė pasipiršti savo merginai, tačiau ji nebuvo tikra, ar ji daro teisingą pasirinkimą. 

36-erių Aleasha Pilaw jau buvo ištekėjusi 2 kartus, dėl to dvejojo, ar nori tai daryti dar kartą. Jos draugas Paulo Schoproni net kelis kartus siūlė jai savo ranką ir širdį, tačiau mergina vis dvejojo ir nesiryžo atsakyti vyrui teigiamai. Galiausiai mergina apsisprendė ir surengė kai ką neįtikėtino.

„Anksčiau jis elgdavosi taip, kad stovėdavo ryte lauke, kai važiuodavau pro šalį, laikydamas reklaminį stendą su užrašu „Ar tu ištekėsi už manęs?“- tai buvo tikrai gėda“- juokingas situacijas prisimena mergina. 

Taigi vieną dieną pora buvo pakviesta į draugų įžadų atnaujinimą. Tai buvo Paulo geras draugas, kuris paprašė jo būti pabrolių šioje gražioje šventėje. Vyras skubėjo į šventę, nes jis turėjo laukti jaunosios ir jos pamergių šalia altoriaus. Tačiau kai Paulo jau buvo vietoje ir pamatė kas vyksta buvo visiškai šokiruotas. 

Apsivilkusi baltą suknelę, dainuodama savo mylimiausią dainą pasirodė Aleasha. Vyras negalėjo patikėti savo akimis ir iš pradžių nesuprato kas vyksta. Jis manė, kad tai pokštas:

„Net ir dabar, nors turbūt šimtą kartų žiūrėjau vaizdo įrašą, vis tiek negaliu tuo patikėti tuo kas įvyko“- sako vyras.

Nors svečiai buvo nustebinti, Paulo atrodė visiškai sukrėstas. Jis apkabino savo draugą, kai suprato, kad iš tiesų tuokiasi jis su mylimaja. Aleasha priklaupė ant kelių ir uždavė tą lemtingą klausimą. Tačiau vyras, keršydamas už slapta surengtas vestuves atsakė “ne” ir išėjo. Po akimirkos grįžo ir aistringai pabučiavo savo nuotaką. 

Aiškindama savo sugalvotą apgaulės planą, Aleasha atskleidė, kad pastaruosius dvejus metus Paulo jai piršosi „apie 30 kartų per dieną“. Po to, kai ji buvo ištekėjusi du kartus, ji nenorėjo to daryti dar kartą, tačiau galiausiai Paulo pasiekė savo, nes mergina pasidavė ir surengė vestuves pati.

Jaunoji pripažino, kad suplanuoti vestuves buvo sunku, tačiau ji pavargo priešintis Paulo ir jo piršlyboms. Dabar jaunavedžiai kartu planuoja medaus mėnesį ir labai džiaugiasi šeimyniniu gyvenimu. Aleasha laiminga dėl savo pasirinkimo, o Paulo vis dar negali patikėti kaip jo žmonai pavyko viską suorganizuoti. 

Rekomenduojami įrašai

Į pensininkės duris pasibeldė vyras, kuris įkyriai siūlė nusipirkti brangų dulkių siurblį. Neapsikentusi senutė iškrėtė neeilinį pokštą

Pikantiškas Turinys

Prieš 12 metų ūkininkas pradėjo kasti savo kieme. Kol kaimynai juokėsi jam už nugaros, vyras susikūrė požeminius rūmus

Pikantiškas Turinys

Vyras sendaikčių išpardavime nusipirko sofą, tačiau negalėjo ant jos pamiegoti. Išardęs rado pinigų slėptuvę

Pikantiškas Turinys