naujienos

Zodiako ženklai, kurie nežino, kas yra baimė

Ar pažįstate žmonių, kurie nežino, kas yra baimė? Tai nebūtinai reiškia, kad jie lengvabūdžiai ir nutrūktgalviai. Jeigu tai iš tiesų drąsūs žmonės, veikiausiai jie priklauso vienam iš šių dviejų Zodiako ženklų.

Liūtas

Aplinkiniams jis – patrauklus ir įdomus. Liūtams patinka visiems dovanoti savo šilumą, nuoširdumą ir dėmesį. Ir tik todėl, kad jiems gyvybiškai svarbu būti dėmesio centre. O koks tas dėmesys bus – skandalingas ar susižavėjimo kupinas, – ne taip svarbu.

Liūtai – bebaimiai, valingi ir moka vesti paskui save, uždega liepsnelę, įsakinėdami kitiems. Jie lengvai priverčia paklusti bet ką, nes yra užtikrinti, teisingi, stiprūs.

Jie greit pademonstruoja tai, ką moka ir ką sugeba. Mėgsta ginčytis ir varžytis. Antraplaniu vaidmeniu niekada nebus patenkinti – tik lyderio.

O kai Liūtas pastebės, kad apsiskaičiavo dėl savo jėgų, pervertino galimybes ir sugebėjimus – tiesiog greit ims dumti akis.

Avinas

Mėgstantys įsakinėti užkariautojai – taip juos galima apibūdinti. Jiems svarbiausia – įtvirtinti save. Viską aplink pajungdami sau jie yra lyg tikra stichinė nelaimė.

Jie viską aplink siekia perdaryti, ir perdaryti taip, kad jiems būtų patogu su tokiu žmogumi gyventi, draugauti, dirbti.

Avinai jautrūs, lengvai įsižeidžia ir net yra verksmingi. Bet tuo pat metu ir šiurkštūs, užsispyrę ir netgi žiauroki.

Kai jiems patikimas koks nors darbas, Avinai akimirksniu tuo „užsidega“, bet po to jiems viskas įgrysta. Kad toks žmogus ką nors užbaigtų tvarkingai ir iki galo, pasiekti įmanoma nebent į jį įrėmus šautuvą.

Rekomenduojami įrašai

Ši mergina turi išskirtinę figūrą. Sunku patikėti, jog tai tikrai ne „Photoshop“!

Pikantiškas Turinys

Kaip atrodo bjaurioji kiekvieno Zodiako ženklo pusė

Pikantiškas Turinys

Serialą „Draugai“ žino kone kiekvienas, o kaip šiandien atrodo jame vaidinę aktoriai?

Pikantiškas Turinys