naujienos

Zodiako ženklai, kurie niekada nesilaiko savo žodžio – iš jų girdime tik tuščius pažadus

Mes nuo vaikystės buvome mokomi neduoti tuščių pažadų ir įvykdyti tai, ką pažadėjome. Ne visi Zodiako ženklai įsisavino šias pamokas.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šio Zodiako ženklo atstovus galima charakterizuoti kaip „Figaro šen, Figaro ten“. Jie aktyvūs, komunikabilūs. Namuose jų užtikti praktiškai neįmanoma. Jiems reikia prisodrinto gyvenimo.

Vandenis sugeba vienu metu daryti kelis darbus, spręsti daug užduočių, greitai persijungti nuo vieno dalyko prie kito. Būtent todėl Vandenis neskuba vykdyti duotų pažadų – judėdamas tokiu dideliu greičiu, jis paprasčiausiai pamiršta apie juos.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Bendrauti mėgstantis ir draugiškas Šaulys mėgsta būti dėmesio centre. Jis retai seka tai, ką šneka, ir dažnai tiesiog švaisto žodžius į orą.

Įsitraukęs į aktyvų dialogą Šaulys gali pažadėti daugybę dalykų ir veiksmų, kurie vėliau pasirodys neįgyvendinami.

Šauliui būtina kontroliuoti savo kalbą ir gerai pagalvoti prieš ką nors pažadant, ar jis bus pajėgus tai įvykdyti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Nepaisant tariamo paprastumo, šis Zodiako ženklas yra gana egoistiškas. Jis lengvai gali dalyti pažadus, paskui įvertinti, ar jam naudinga juos vykdyti, nuspręsti, ar verta tesėti žodį, ar ne.

Žuvys be jokios sąžinės graužaties sulaužo susitarimus. Nuostabiausia, kad kiti joms atleidžia už tokius poelgius ir kitą kartą vėl pasitiki jomis.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Noras būti geromis visiems kartais daro Svarstyklėms meškos paslaugą. Sudėtingose situacijose jos gali daug visko prižadėti tik tam, kad sušvelnintų aštrius kampus. Deja, viskas apsiriboja jų žodžiais. Kai situacija stabilizuojasi, Svarstyklės tiesiog pamiršta, ką anksčiau kalbėjo.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Dar vienas Zodiako ženklas, kuris neriasi iš kailio, kad patiktų visiems. Jis mėgsta vaidinti gelbėtoją, kad padarytų gerą įspūdį aplinkiniams, tačiau pats yra labai išrankus.

Nuoširdžiai padėti Vėžys gali tik tikrai artimiems žmonėms, kurių jo aplinkoje mažai. Visi kiti gali pamiršti Vėžio duotus pažadus, nes iki jų vykdymo nebus prieita.

Rekomenduojami įrašai

5 Zodiako ženklai, labiausiai bijantys ligų

Pikantiškas Turinys

Šiuos žmones Rusijoje dažnai maišo su didžiausiomis pasaulio įžymybėmis, nes jie atrodo taip, lyg būtų jų dvyniai

Pikantiškas Turinys

Kartais žmonės elgiasi taip kvailai, kad sunku jiems rasti pateisinimų

Pikantiškas Turinys