naujienos

Zodiako ženklų moterys, kurios gali pastoti šią vasarą

Astrologai atskleidė, kurių Zodiako ženklų atstovės šią vasarą gali pastoti. Skaitykite ir sužinokite, galbūt pats laikas jums kurti šeimą!

Avinas

Šią vasarą Avino moterys bus ypač aistringos. Anksčiau jos bijojo naujų ir nežinomų dalykų bei bijojo prisiimti atsakomybę už vaikų auginimą, tačiau jų drąsa padės su tuo susidoroti. Pastoti šį sezoną nebus sunku, nes šiuo klausimu jos jau subrendusios.

Jautis

Jaučio moterys šį sezoną turi puikią galimybę pastoti. Šio ženklo atstovės nuo vaikystės mėgo išbandyti mamos vaidmenį, žaisti su lėlėmis, o suaugusios taip pat yra 100 procentų įsitikinusios, kad viskas pavyks puikiai. Jos mėgsta kuo nors rūpintis, be to, turi geležinę kantrybę, todėl Jaučio ženklo moterys galės užauginti protingus ir paklusnius vaikus.

Dvyniai

Dvynių ženklo moterys išnaudoja visas galimybes maksimaliai nugyventi savo gyvenimą. Kiekvienas, pažinęs tėvystės džiaugsmą, pasakys, kad vaiko atsiradimas šeimoje – didžiulė laimė. Tikėtina, kad kada nors ženklo atstovėms kils didelis noras tapti mama, ypač vasarą. Dabar jos palaiko stabilius santykius, o jei trokš pokyčių asmeniniame gyvenime, labai greitai jos galės pažinti motinystės laimę.

Vėžys

Šią vasarą meilė Vėžio moteris pripildys didele jėga ir atskleis jų jautriąją pusę. Šio ženklo atstovės itin dažnai išbando mamos vaidmenį, nes joms labai svarbu kuo nors pasirūpinti. Vėžio moterys sukurtos būti puikiomis motinomis. Nepaisant to, kad iš pažiūros jos gali atrodyti šaltos ir abejingos, širdyje šios moterys yra labai švelnios ir myli kitus. Dauguma šio ženklo moterų jau seniai pasiruošusios tapti mamomis, o šią vasarą jos turi puikią galimybę pastoti.

Svarstyklės

Asmeniniams santykiams rimtai nusiteikusios Svarstyklės šią vasarą gali ne tik ištekėti, bet ir pastoti. Juk joms labai svarbu pasidalyti meile su mylimu žmogumi. Svarstyklės yra nuostabios motinos, nes yra subalansuotos ir ramios. Jos skatina harmoniją namuose, o kilus konfliktinėms situacijoms gali padėti rasti tinkamą sprendimą.

Rekomenduojami įrašai

Altruistinė alpinistė su draugais tvarko Everesto kalno viršūnę. Ar įmanoma surinkti šiukšles aukščiausioje pasaulio viršūnėje?

Pikantiškas Turinys

Visi šį aktorių žino dėl vaidmens seriale “Naša Raša“, o taip atrodo jo žmona ir dukros

Pikantiškas Turinys

Kaip per daugelį metų pasikeitė “Policijos akademijos“ aktoriai

Pikantiškas Turinys