Žmonės

Žmonės sukritikavo Viktorijos ir Davido Beckhamų 11 metų dukrą dėl antsvorio ir skonio stokos

Emocijų audrą internete sukėlė nauja Davido Beckhamo nuotrauka su dukra. Vartotojai nusivylė 11 metų Harper Beckham. Akivaizdu, kad mergina yra daug mažiau susirūpinusi savo išvaizda, nei jos žvaigždės tėvai.

Naujos Davido Beckhamo ir jo dukters nuotraukos

Davidas Beckhamas su savo paveldėtoja neseniai lankėsi Venecijos teatre „Teatro La Fenice“. Futbolo žvaigždė laikosi klasikos, todėl Deividas buvo pasipuošęs gražiu juodu kostiumu, stilingais akiniais nuo saulės. Deividas atrodė puikiai, kaip visada.

Tačiau Harper Beckham nesilaikė griežtų taisyklių ir nusprendė apsiauti sportbačius po vakarine suknele iki grindų. Natūralu, kad daugelis internautų to nesuprato. Tačiau nepamirškite, kad mergaitei tik 11 metų. Todėl ne visai tikslinga sakyti, kad ji privalėjo ateiti su bateliais.

Tačiau neigiami komentatoriai tęsė savo kritiką. Daug kam nepatiko ir Harper Beckham suknelė. Tačiau ji nėra pigi. Vakarų žurnalistai greitai išsiaiškino, kad Victorios Beckham ir Deivido Beckhamo dukters suknelė kainavo 2000 JAV dolerių. Tačiau daugelis ją vis tiek lygina su senamadiška užuolaida.

Ir, žinoma, buvo kalbama apie 11-metės mergaitės išvaizdą. Kaip įprasta, kai kurie žmonės pradėjo kalbėti, kad ji jau turi antsvorio ir kad reikia kuo greičiau ką nors padaryti. Būdama tarp tokių tėvų, Harper tiesiog turi rūpintis savo išvaizda.

Smagu, kad tėvai neprimeta savo grožio standartų!

Laimei, ne visi komentatoriai buvo tokie įžeidžiantys. Taigi, Harper Beckham gavo liūto dalį paramos:

„Svarbiausia, kad vaikas būtų laimingas! Ji greitai numes svorio“, „Protinga!“, „Nesuprantu, kodėl tu bandai ieškoti joje trūkumų. Tai nepadaro tavęs gražesniu“, „Harper apsirengė taip, kaip jai atrodo tinkama“, „Smagu, kad tėvai neprimeta savo grožio supratimo“, „Nesuprantu suaugusiųjų, kurie kritikuoja vaikus

Taigi naujos Davido Beckhamo nuotraukos sukėlė kai kurių vartotojų pasipiktinimą. Tačiau šią kritiką labai sunku pavadinti objektyvia. Nepaisant to, šį Harpero Beckhamo darbą vargu ar galima pavadinti nesėkmingu. Nepaisant to, matome, kad ji norėjo atrodyti padoriai ir pasiekė gerą rezultatą.

Rekomenduojami įrašai

Kaip supermodeliai atrodo realiame gyvenime, o ne paruošti fotosesijoms

Pikantiškas Turinys

Kaip gyvena 22 metų mergina, „įstrigusi“ aštuonmetės kūne

Pikantiškas Turinys

Kaip atrodo popmuzikos karalienės Madonnos vaikai? Vienoje retoje nuotraukoje nusifotografavo visi kartu

Pikantiškas Turinys