Kategorijos
Įdomybės

21-erių mergina pražilo per naktį ir pasidalino savo nuotrauka socialiniuose tinkluose

Šiandien madingas natūralus grožis, o ne „padarytas“. Vyrai ir ypač moterys nori priimti save tokius, kokie jie yra, įskaitant tiek privalumus, tiek ir trūkumus. Tik nedaugelis dar naudojasi kosmetologo paslaugomis, kad paslėptų kai kuriuos defektus.

Bet dažnai toli gražu ne lengva likti pačiu savimi. Ypač jei tavo išvaizda ne tokia, kaip daugelio aplinkinių.

Pavyzdžiui , Sara Eizenman, gyvenanti Arizonoje, pražilo 21 metų amžiaus. Jos plaukai tapo pelenų spalvos per vieną naktį. Galite įsivaizduoti jos būklę?

Iš merginos – į senutę

Sara labai smarkiai pergyveno. Ėmė dažyti plaukus namie pati. Jai šitas netikėtas žilumas buvo tik senatvės požymis. Merginai prasidėjo depresija. Ji negalėjo suprasti, kodėl šis košmaras nutiko būtent jai.

Nuolatinis plaukų dažymas tapo jai nuobodžiu ir nemaloniu reikalu! Net kai ji laukėsi vaiko, svajojo atrodyti jauna ir patraukli. Nenorėjo, kad šią žilę matytų draugai.

Bet štai Sarai jau 37 metai. Ir ji staiga suvokė, kad jos pasaulėžiūra pasikeitė. Eizenman jau be baimės priima save pražilusią. Ji nusprendė net pademonstruoti aplinkiniams savo tikrus plaukus.

Draugės to nesuprato. Pasakė, kad ji kaip burtininkė. Bet pačiai Sarai ėmė atrodyti, kad su žilais plaukais ji ėmė atrodyti jaunesnė.

Šiandien daugelis merginų tvirtina, kad norėtų nusidažyti plaukus tokia pat spalva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *