Kategorijos
Įdomybės

31-erių britė nustojo senti ir atrodo 15 metų jaunesnė

Dviejų vaikų mama tvirtina, kad būdama 15 metų ji atrodė daug vyresnė nei yra dabar, ir tai pastebi ne tik ji, bet ir aplinkiniai. Merginai pataikauja, kad ji dažnai painiojama su paaugle, tačiau ši išvaizda, kaip paaiškėjo, turi ir trūkumų. Pavyzdžiui, Alice labai erzina, kai perkant alkoholį jos paprašoma parodyti savo asmens tapatybės dokumentą.

Benjamino mygtuko efektas!

Šioje nuotraukoje Alice Dawson yra 31 metai. Ir, beje, ji be makiažo. Žavinga dviejų vaikų mama tvirtina, kad jos jaunatviškumo paslaptis slypi sveikoje gyvensenoje, bei ypač tinkamoje mityboje.

Britė stengiasi nevalgyti sunkaus ar riebaus maisto ir geria daug vandens. Alison taip pat naudoja kosmetiką, paremtą kokosų aliejumi.

Šioje nuotraukoje Alisa būdama 15 metų. „Aš tikrai nežinau, kodėl čia atrodau tiek daug vyresnė nei dabar. Šiurpi nuotrauka“.

Net ir be makiažo 31 metų britė atrodo puikiai.

Aplinkiniai vis dar klysta bandydami nustatyti tikrąjį britės amžių. Kai Alisa perka alkoholį, jos paprašoma paso.

„Man patinka atrodyti jauniau. Bet kartais tai erzina, man atrodo, kad jie elgiasi su manimi kaip su jauna mergina“.

Alisa paauglystėje

Alice prisipažino, kad ji, kaip ir daugelis kitų moterų, turi raukšlių ir kitų odos trūkumų. Bet nereikia būti dėl to droviems, įsitikinusi mergina. Priešingai, pagrindinis dalykas yra mylėti ir rūpintis savimi, ko Alisa dar niekada nebuvo apleidusi. Galbūt todėl būdama 15 metų ji atrodė vyresnė nei dabar.

Pasak Alice, „Benjamino mygtuko efektas“ vieną dieną praeis, todėl dabar mergina tiesiog mėgaujasi savo išvaizda.

Ar norėtumėte atrodyti jaunai kaip Alisa?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *