Kategorijos
Įdomybės

440 kg sveriantis Pakistano „Hulk’as” ieško merginos, kuriai turi specifinius reikalavimus

Garsus Pakistano stipruolis Arbabas Heatheris Hayatas rimtai galvoja apie šeimos kūrimą. 27-erių vyras ieško savo antrosios pusės, tačiau atsižvelgiant į jo parametrus tai padaryti gana sunku.

Pakistane Arbabas reguliariai dalyvaujanti galiūnų varžybose, bei yra žinomas beveik visiems. Jie dažnai kreipiasi į jį gatvėje, paprašo autografo ar pasidaro asmenukę.

Tačiau, nors ir stipriam vyrui gerai sekasi sporto, jam dar nepavyko susitvarkyti asmeninio gyvenimo. Pasak Arbabo, jis jau atsisakė apie 300 merginų, kurios jam prisipažino jausmais.

Reikalas tas, kad vyras savo būsimai žmonai kelia specialius reikalavimus, kuriuos ji turi atitikti.

Arbabas nesivaiko lieknų gražuolių, jis norėtų, kad jo nuotaka svertų bent 100 kg, kitaip jis gali ją tiesiog sutraiškyti su savo 440 kg svoriu.

Mergina turi būti aukšta – mažiausiai 193 cm, kad galėtų harmoningai atrodyti su pačiu jaunikiu, kurio ūgis yra 198 cm.

„Mano tėvai jau seniai svajojo, kad ištekėsiu ir padovanosiu jiems anūkus. Bet vis dar neradau tinkamos žmonos! Man reikia sunkiasvorės žmonos, kad nepakenkčiau jai. Aš atsisakiau visų moterų, kurios norėjo mane vesti, nes jos buvo per lieknos“, – pasakojo pakistanietis Hulkas.

Beje, būsima stipraus vyro žmona turėtų būti puiki namų šeimininkė ir gerai gaminti maistą. Mat kiekvieną dieną Arbabas suvartoja 10 tūkstančių kalorijų. Jo įprasti pusryčiai susideda iš 36 kiaušinių, o dienos metu jis gali suvalgyti apie 3 kilogramus mėsos, kelis puodelius ryžių ir visa tai “nuplauti” 5 litrais riebaus pieno.

Arbabas tikina neturintis jokių sveikatos problemų ir ateityje jis ketina išgarsėti visatoje kaip galingiausias žmogus.

Per pasaulio stipruolių čempionatą, vykusį Japonijoje, vaikinas pakėlė daugiau nei 4500 kg. Draugai ir pažįstami patarė jam dalyvauti čempionate: „Mano gimtinėje visi mane labai myli ir gerbia. Dabar noriu, kad visas pasaulis žinotų apie mane“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *