Kategorijos
Įdomybės

440 kilogramų Pakistano „Hulk’as” negali rasti žmonos, nes jai turi du rimtus reikalavimus

Jaunuoliui Arbabui Heatheriui Hyattui yra 27 metai. Gyvena mieste Mardan (Pakistanas). Jis ketina kurti šeimą. Tačiau būsima nuotaka turi atitikti tam tikrus reikalavimus.

Savo šalyje šis stipruolis sėkmingai dalyvauja sunkiosios atletikos varžybose ir jau tapo žvaigžde. Praeiviai jį atpažįsta gatvėje ir paprašo nuotraukų kartu. Ir su juo viskas gerai, tačiau didelis populiarumas negarantuoja laimingų santykių su merginomis.


Jau keletą metų Arbabas bando rasti ką nors, su kuo galėtų susitikti, sukurti šeimą. Tačiau Hyattas iki šiol buvo priverstas atsisakyti visų kandidačių į savo širdį.

Kodėl? Vyras joms kelia rimtus reikalavimus.


Svarbiausias iš jų – išrinktosios svoris turėtų būti bent 100 kilogramų. Vaikinas bijo turėti liekną moterį, nes galingu kūnu galėtų ją netyčiomis užgauti. Be to, mylimos stipruolės ūgis turi būti bent 193 centimetrai, kad gerai atrodytų šalia 5 centimetrais didesnio herojaus.

Arbabas sako, kad jo mama ir tėtis jau seniai norėjo, kad jo sūnus susituoktų. Jie svajoja apie anūkus, bet sportininkas negali rasti tinkamos merginos. Visos moterys, norėjusios tapti Hyatt žmona, pasirodė per „lieknos“.

Kita sąlyga: norėdama užkariauti šio vaikino širdį, mergina turi turėti gerus kulinarinius įgūdžius. Juk stipruolio apetitas yra daugiau nei tobulas. Per vieną dieną jis suvartoja net 10 000 kalorijų. 

Per dieną jis suvalgo per 3 kg mėsos. Čia pridėkite dar keletą dubenėlių ryžių. Ir penkis litrus pieno, su kuriuo jis užsigeria tai, ką valgo.

Keista, kad pakistanietis užtikrina, kad jis neturi sveikatos problemų. Ir ateityje jis ketina išgarsėti visatoje kaip stipriausias žmogus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *