Kategorijos
Įdomybės

Amerikietė nusprendė išsiaiškinti iš kur į butą ateina šaltis. Jos paieškos nuvedė į slaptą kambarį

Samantha Hartsow yra niujorkietė. Ji apsigyveno naujame bute, kurį dalijasi su dviem kaimynais, draugais. Visi buvo patenkinti nauja gyvenamąja erdve, tačiau, nepaisant gerai veikiančių šildymo ir vėdinimo sistemų, namuose nuolat buvo šalta.

Samantha nusprendė išsiaiškinti, kame reikalas, ir pradėjo ieškoti ertmės, pro kurią ateina visas šaltis. Paieškos merginą nustebino, nes dabar ji ir jos draugai galės prie jų prijungti ir ketvirtą draugą gyventi kartu – buvo atrastas visas atskiras kambarys!

Mergina „TikTok“ platformoje paskelbė visą tyrimą, kurio metu merginai pavyko sužinoti, kad šaltis namuose ateina iš už veidrodžio. Amerikietė suskaidė „TikTok“ tyrimą į 4 vaizdo įrašus, kuriuos internautai sekė kaip įtemptą filmo trilerį.

Samantha suprato, kad šaltis sklinda iš už veidrodžio, ir nusprendė pamatyti, kas slepiasi už jo

Samantos vaizdo įraše matyti kaip nuėmus veidrodį, atsivėrė skylė. Mergina išdrįso pažvelgti daugiau ir rado daug daugiau erdvės, nei tikėjosi, nes kitoje sienos pusėje buvo tikras slaptas kambarys su betoninėmis grindimis ir apšiurusiomis sienomis

Žibintuvėliu, plaktuku ir draugų palaikymu apsiginklavusi Samantha išdrįso užeiti į mažą kambarį kitoje sienos skylės pusėje ir sužinoti, ką slepia ši paslaptinga erdvė.

Štai ką atrado jauna nuotykių ieškotoja

@samanthartsoe

crawled through a wall for this mystery so enjoy the finale 🕵🏻‍♀️ #mystery #nyc #apartment #secret #storytime #storytime #fyp #foryou

♬ Mysterious – Andreas Scherren

Paaiškėjo, kad skylė Samanthos vonios sienoje vedė į kaimyninį butą, kuriame niekas negyvena, nes čia visiškai nėra jokių patogumų apsistojimui – butas nė kiek neįrengtas.

Kodėl gretima dviejų kaimyninių butų siena nebuvo visiškai suremontuota, niekas nežino, tačiau dabar mergina gali būti rami, kad už jos veidrodžio nėra nieko paranormalaus.

Iš viso 4 Samantha vaizdo įrašai surinko daugiau nei 16 milijonų peržiūrų, ir tai puikiai parodo, kad ši istorija sukėlė nepaprastą internautų susidomėjimą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *