Kategorijos
Įdomybės

Britė saugojo savo nekaltybę daugiau, nei 40 metų, kol sutiko tą vienintelį vyrą. Kaip klostėsi jų santykiai? Kada buvo pirmasis seksas? Kada moteris tapo nėščia?

Nors Amanda McCracken per savo gyvenimą susitikinėjo su 100 vyrų, britė niekada neturėjo lytinių santykių ir saugojo save tam vieninteliam daugiau, nei 40 metų. Prieš dvejus metus moteris sutiko sau skirtą vyrą ir dabar yra kaip niekada laiminga, nes prieš mažiau, nei 4 mėnesius tapo mama.

„Mano romantiškos draugystės trukdavo nuo 1 dienos iki 1 metų. Ir su 15 metų jaunesniais ir vyresniais vyrais”.

„Susitikinėjau ir su fiziku ir filosofu, ir su dainininku ir striptizo klubo apsauginiu, su kariuomenės vadu ir jachtos kapitonu, sportininkais, ugniagesiais, teisininkais ir kitų specialybių vyrais” – apie savo pažintis atskleidė moteris.

Moteris jau būdama jauna nusprendė, kad atsiduos tik vienam vyrui, kuris ir taps jos antrąja gyvenimo puse.

„Niekada neturėjau sekso. Taip pat ir nelaukiau idealaus vyro. Norėjau atrasti tą, kuris suprastų, jog esu verta daugiau. Tokio, kuris tikrai užpildo tuštumą”.

2018-aisiais metais Amanda susipažino su muzikantu Dave. 42-ejų vyras buvo tas laimingasis. Pora susipažino bare kartu su draugais leisdami laiką.

Santykiai klostėsi puikiai, moteris pajuto, kad tai jos gyvenimo vyras ir atsidavė jam.

Jų pirmasis seksas įvyko tik po 10 mėnesių romantiškų santykių, kai pora buvo kelionėje po Polineziją. Moteriai buvo 41-eri. Tada dar po dviejų mėnesių įsimylėjėliai susituokė.

Dar po 6 mėnesių juos aplankė džiugi žinia, kad laukiasi kūdikio. Moteris apie šią žinią pasidalino ir socialiniuose tinkluose.

Štai kaip šiandien atrodo šeimos gyvenimas su mylimu vaiku:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *