Kategorijos
Įdomybės

Dauguma vaikinų kerpasi šia šukuosena, tačiau ar žinote, kokia yra jos istorija ir ką reiškia ta atskiriančioji juosta?

Šiuolaikinis pasaulis diktuoja savo sąlygas. Ir dabar kiekvienas žmogus turi labiau nei bet kada anksčiau stebėti savo išvaizdą. Ir tai taikoma ne tik moterims, bet ir vyrams.

Kai kurie tyrimai rodo šokiruojančius rezultatus. Remiantis šiais duomenimis, vyrai prieš veidrodį praleidžia dar daugiau laiko nei moterys.

Tačiau vienas dalykas yra stebėti savo išvaizdą, o kitas – ištirti savo šukuosenos istoriją. Žinoma, visi nori atrodyti puikiai. Todėl, rinkdamiesi šukuoseną, mes sutelkiame dėmesį į jos suderinamumą su mūsų įvaizdžiu. Šukuosenų atsiradimo istorija mus šiek tiek neramina.

Vyrai, kurie pagal savo statusą turėtų atrodyti puikiai, yra ypač jautrūs savo išvaizdai, nes jų išvaizda traukia daugelio kitų žmonių akis. Ir šiandien kalbėsime apie tokios žiniasklaidos asmenybės šukuoseną kaip futbolo superklubo Madrido „Real“ puolėjas Cristiano Ronaldo.

Cristiano yra ne tik vienas geriausių mūsų laikų futbolininkų, bet ir tikra stiliaus ikona. Jo gyvenimą seka milijonai žmonių, ir ne tik futbolo gerbėjai. Ir daugelis bando jį mėgdžioti. Portugalas nuolat keičia savo šukuosenas, tačiau net jam patiko kirpimas su atskyrimu.

Ši šukuosena įgauna didžiulį populiarumą ir tampa viena populiariausių tarp vyrų. Daugelis vaikinų įvertino jos stilių ir stengiasi tai padaryti patys. Tačiau, visi jie net nežino apie šio kirpimo kilmę.

Faktas yra tas, kad toks kirpimas su išskusta juosta buvo populiarus Antrojo pasaulinio karo metais ir yra glaudžiai susijęs su Holokaustu ir Adolfo Hitlerio darbais. Vokietijos diktatorius buvo pagrindinis šios šukuosenos populiarintojas tarp karių. Ji buvo laikoma lojalumo fiureriui simboliu.

Nuskusdamas juostelę ant galvos, jos savininkas pademonstravo savo sutikimą su valdžios politika. Tai buvo ištikimybė nacizmui tuo metu, kai hitlerinis režimas vykdė nusikaltimus žmonijai.

Tas pats išskutimas buvo taikomas ir naujokams armijoje. Be to, tai buvo padaryta su improvizuotais daiktais, ir dažnai kartu su juostele šioje vietoje likdavo gilus randas.

Beje, tarp nacių jie teigiamai vertino tokius randus. Buvo tikima, kad žmogus krauju paremia jo laikymąsi nacių idealų.

Buvo legenda, kad Adolfas Hitleris sudarė sandorį su velniu. Sulaukęs visiško palaikymo, Trečiojo Reicho vadovas pažadėjo ne tik savo sielą, bet ir savo kareivius, kuriuos jis agitavo nešioti skiriamąjį ženklą ant galvos. Būtent ši juostelė buvo laikoma šėtono ženklu.

Tai keista šukuosenos kilmė, kurią dabar dėvi milijonai vyrų. Nedaugelis iš jų žino tiesą apie šį madingą išskyrimą.

Pasidalinkite straipsniu su draugais, leiskite jiems žinoti šio itin populiaraus kirpimo istoriją. Ir būtinai parašykite komentaruose, ką apie tai manote.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *