Kategorijos
Įdomybės

Jauna mama „priklausoma” nuo vaikų – jau turi 11, o jos tikslas per gyvenimą užauginti 100

23-ejų metų rusė turi vienuolika vaikų ir gyvena su milijonieriumi Galipu Ozturku, kuriam priklauso viešbutis. Jauna daugybės vaikų motina pripažino, jog turi „priklausomybę” vaikams ir nori turėti jų daugiau, nei 100, nes jai labai patinka juos auklėti.

Pati Christina pagimdė tik kartą, tačiau surogatinės motinystės dėka, priėmė dar 10 vaikų į savo šeimą.

Socialiniuose tinkluose jaunoji motina rašė, kad jos tikslas yra užauginti 100 vaikų.

Vėliau mergina pripažino, kad skaičius buvo pasirinktas atsitiktinai ir tikriausiai to padaryti ji negalės, tačiau pabrėžė norą turėti kiek įmanoma daugiausia vaikų.

Vaikus šeima vadina savo, nors šie atėjo į pasaulį kitokiu būdu. Bet pati mama pridūrė, jog ir su vyru neketina lėtinti tempų gimdyti pačiai merginai.

Be to, kiekvienas vaikas atsieina tikrai nepigiai – kiekvienas jų pilvo pakaitalas jiems kainuoja daugiau, nei 10 tūkst. dolerių dėl kruopštaus savo pakaitinių kūdikių tėvų tikrinimo.

Klinika padeda pasirinkti pakaitines motinas ir prisiima visą atsakomybę už procesą. Šeima asmeniškai nepažįsta tų žmonių ir neturi tiesioginio kontakto su jais, kad išvengtų įvairiausių problemų po nėštumo.

Motinoms sudaromi specialūs mitybos planai, jog maistas būtų sotus ir sveikas būsimiems vaikams, nuolat stebima jų būklė, o būsimi tėvai peržiūri įvairiausius tyrimų rezultatus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *