Kategorijos
Įdomybės

Jauniausiai atrodanti močiutė neseniai atšventė savo gimtadienį. Ar iš nuotraukų pasakytumėte, kiek jai metų?

Prieš porą metų ši italė išgarsėjo kaip „močiutė, kuri myli madą”. Tačiau, pažiūrėję į jos išvaizdą, vargu ar drįstumėme ją pavadinti „močiute”. 2020-ųjų gruodį moteriai sukako 54-eri, tačiau, ji daugelio akimis atrodo apie 30-ies. Pažiūrėkite patys.

Zaklina Pisano yra didelės įmonės vadovė, kalba penkiomis kalbomis, o Instagrame turi didesnę, nei 500 tūkst. sekėjų armiją.

Moteris turi du vaikus ir dvi gražias anūkes. Britų „The Sun” pavadino ją „karščiausia močiute” pasaulyje ir su tuo išties sunku nesutikti.

Kad moteris pradėtų veiklą socialiniuose tinkluose įkalbėjo vaikai, kadangi mama labai domėjosi stiliumi, jie žinojo, kad moters anketoje bus įdomu lankytis ir kitiems žmonėms. Vėliau Zaklina pati pajuto, kaip labiau į tai pasinėrė, fotografijoms pradėjo rinktis įdomesnes vietas ir derinti drabužius.

Kiekviena moters nuotrauka apgalvota iki menkiausių detalių – nuo teisingai padėto kavos puodelio iki drabužių ir batų derinių. Madinga močiutė mėgsta garsių prekės ženklių mini sijonus, sukneles ir maudymosi kostiumėlius.

Šiandien laiminga verslininkė gimė vargingoje serbų šeimoje, tačiau jaunystėje išvyko į Italiją, kur ėmėsi uoliai mokytis. Studijų metu ji uždarbiavo kaip padavėja, korepetitorė, vienu metu studijavo dviejuose fakultetuose.

Išmokusi penkias kalbas ir gavusi diplomą, ji tapo finansininke. Ištekėjo, susilaukė dviejų vaikų ir kūrė savo verslą.

Vyrui mirus, moteris tapo našle, tačiau vaikai tuo metu jau buvo užaugę, o verslas sėkmingai nešė pakankamai pinigų, kuriuos pradėjo investuoti į save.

Gražuolė močiutė neatskleidė ar kreipėsi į plastikos chirurgus, kosmetologus, tačiau, net jei taip, jos grožis nėra vien gydytojų nuopelnas.

„Geriu kavą, vyną, juk visą gyvenimą gyvenau Italijoje, kur nėra nė dienos be exspresso ar kapučino. Niekada nevakarieniauju, mažai pietauju ir pusryčiauju. Kasdien sportuoju ir stengiuosi miegoti po aštuonias valandas. Dėl intensyvaus gyvenimo būdo sunku išlaikyti pastovų režimą, tačiau stengiuosi pakankamai išsimiegoti ir jeigu yra galimybė, nueitu miegoti anksčiau, nes svarbiausia man yra miegas” – apie savo gyvenimo būdą ir galbūt jos grožio paslapties detales kalbėjo moteris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *