Kategorijos
Įdomybės

Kaimynai juokėsi iš vyro, kuris gyveno „tvarte” kol kartą pamatė kaip atrodo jo vidus

Brolis ir sesuo Carlosas ir Camino Alonso užaugo dideliame mieste, tačiau visą laiką svajojo apie namą kaime, kur visa šeima galėtų pailsėti per vasarą. Kai jie subrendo ir tvirtai atsistojo ant kojų, nusprendė įgyvendinti savo vaikystės svajonę.

Šeimos susitikime buvo nuspręsta įsigyti namą su sklypu provincijoje. Planuota, kad naujoji kaimo vila bus skirta ilsėsis vasaros atostogų metu, o likusį laiką ją naudos kaip mažą viešbutį.

Carlosas ir Camino peržiūrėjo daugybę nekilnojamojo turto skelbimų. Tarp jų jie netyčia užklupo skelbimą ir apie apleistos karvidės pardavimą, kuri buvo neįtikėtinai vaizdingoje vietoje ir tuo pačiu buvo labai pigi. Galų gale, kaina turėjo lemiamą vaidmenį, brolis ir sesuo nusprendė nusipirkti.

Žvelgiant į šį pasirinkimą, buvo sunku patikėti, kad pirkinys pasiteisins. Bet, kaip sakoma patarlėje: „Akys bijo, bet rankos daro”. Tvarto vidus buvo suremontuotas. Buvusios karvidės erdvė buvo padalinta į kambarius, kurie buvo įrengti pagal naujausią dizaino madą.

Šiandien, žvelgiant į šios vilos interjerą, sunku patikėti, kad iš pradžių tai buvo paprastas ūkinis pastatas!

Buvo nuspręsta neliesti išorinės pastato išvaizdos, nes akmeninės sienos atrodo nepaprastai įspūdingai ir sukelia viduramžių pilių asociacijas.

Carlosas Alonso ypač didžiuojasi vandens tiekimu, nes iš pradžių vanduo buvo tiekiamas iš artimiausios upelio. Šiuolaikinių filtrų dėka dabar galima saugiai gerti vandenį tiesiai iš čiaupo!

Be to, upelio vanduo užpildo priešais namą esantį baseiną. Atsižvelgiant į karštą Ispanijos klimatą, jis tampa tikru išsigelbėjimu vasaros karščiais.

Tikrai sunku patikėti, kad paprasta karvidė pavirto tokiu stilingu ir jaukiu dvaru!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *