Kategorijos
Įdomybės

Mergina pasidalino nuotrauka po kurios buvo užsipulta žmonių internete

Sarah Stage – populiari fitneso blogerė, kurią pasaulis pradėjo vadinti kvailiausia pasaulio mama, dėl jos neįtikėtinai plokščio pilvo. Net ir paskutinėmis nėštumo savaitėmis nebuvo galima pasakyti, kad ji laukiasi vaiko.

Moteris laukėsi jau antrojo vaiko, o pirmasis gimė 2015-ais metais. Internautai užsipuolė moterį ir teigė, kad vaikas neturi pakankamai vietos jos gimdoje. Taip Sarah pilvas atrodė paskutinėmis nėštumo savaitėmis.

Prabėgus mėnesiui po gimimo, mergina pasidarė nuotrauką, kurioje jos pilvas vėl neįtikėtinai plokščias – lyg nebūtų buvę jokio gimdymo. Tada internautai ir vėl užsipuolė moterį…

Nepaisant to, kad vaikelis gimė visiškai sveikas, moteris buvo ir toliau užgauliojama. Vaikelis gimė įprasto svorio ir ūgio. Mergina rašė, kad su vyru meldėsi, jog vaikelis gimtų laimingas ir sveikas. Taip ir nutiko!

Žinoma, atsirado žmonių, kurie ir apgynė Sarah. Jeigu vaikelis gimė sveikas, moteris nepadarė nieko blogo. Galbūt nereikėtų smerkti moters, jeigu jos abu vaikai gimė visiškai sveiki…

Ši mergina tikrai nėra tokia vienintelė…

Visoms moterims nėštumas vystosi skirtingai. Kai kurios pastoviai kenčia nuo ligų ir toksikozės, o kitos išlieka puikios fizinės kondicijos. Vienoms pilvukas akivaizdžiai matosi jau ketvirtame mėnesyje, pas kitas nėštumo ženklai nematomi net septintame mėnesyje. Tarp tokių yra ir studentė iš JAV Reanna Stephens.

Aštuoniolikmetė studentė laukia pirmagimio ir nusprendė pasidalinti savo nėštumo nuotraukomis, kur ji šeštą mėnesį nėščia

Daugelis internautų negalėjo patikėti, kad mergina iš tiesų laukiasi. Iš išorės nematomi jokie nėštumo ženklai. Reanna nevalgo greito maisto ir negeria visokių vaisvandenių, o propaguoja sveiką gyvenimo būdą.

Kad būtų nustota vadinama melage, merginai teko pasidalinti ir savo vaisiaus nuotraukomis

Vėliau internautai pradėjo priekaištauti, kad mergina vis dar sportuoja ir tai kenkia jos kūdikiui, tačiau Reanna teigia, kad reguliariai lankosi pas gydytojus ir jai kartu su vaikučiu viskas yra gerai.

Tikrai graži mergina ir galima pasveikinti būsimą mamytę!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *