Kategorijos
Įdomybės

Moteris įsisūnijo berniuką, kurio nenorėjo paimti jokia šeima. Kaip susiklostė jo gyvenimas?

Šios istorijos herojė – pati paprasčiausia jauna mama. Iš šalies Nikės gyvenimas galėtų atrodyti idealus. Mylintis vyras, auga maža dukrelė. Ko dar reikia iki visiškos laimės, gyvenk ir džiaukis. Tačiau moteris turėjo vieną didelį norą. Ji labai norėjo padovanoti motinišką šilumą ir meilę kūdikiui iš vaikų namų.

Kai ji nusprendė apie tai papasakoti savo vyrui, šis netikėtai palaikė jos sprendimą. Dėl to šeimoje atsirado dar vienas vaikas – berniukas, vardu Rustamas. Nuo gimimo Rustamas turėjo daug rimtų susirgimų, paprastai tokių vaikų niekas nenori įsivaikinti.

Dėl netaisyklingos veido formos Rustamas net negalėjo savarankiškai valgyti, jį maitino per vamzdelį. Mažylis neturėjo vienos kojos, turėjo problemų su kalbos vystymu.

Šiandien Rustamo neatpažinti. Tėvų meilės, kantrybės ir sunkių pastangų dėka berniukas tapo ramus ir pasitikintis savimi. Užsiėmimai su specialistais davė teigiamų rezultatų ir Rustamo kalba dabar suprantama ne tik mamai, bet ir kitiems žmonėms. Rustamo mama sukūrė savo ypatingam berniukui Instagram paskyrą. Daugelis žmonių sužinojo apie Rustamą, jis ir jo mama net kelis kartus buvo pakviestas dalyvauti televizijos laidose.

Ateityje berniukui teks dar nemažai padirbėti, tačiau jis tikrai žino, kad jo šeima visada bus šalia ir jį palaikys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *