Kategorijos
Įdomybės

Name niekas negyveno jau daugiau, nei 70 metų, tačiau viduje esantys daiktai vis dar stovi savo vietose. Kokia šio namo istorija?

Didžiojoje Britanijoje, netoli Fleetwood miesto, buvo atrastas apleistas XIX amžiaus dvaras, kurio vidus išliko „gyvas“.

Atradimu pasidalijo fotografas tyrinėtojas Deanas Sladeris. Jo pomėgis – keliauti po šalį ieškant apleistų pastatų, juos tyrinėti ir fotografuoti.. Šis kaimo turtas labiausiai sužavėjo fotografą.

Stebina tai, kad 70 metų troba nesugriuvo ir netgi išliko labai geros būklės. Iš išorės pastatas atrodo taip, lyg jame kažkas dabar galėtų gyventi. Tačiau, baisiausia ir tuo pačiu įdomiausia yra jo viduje esanti padėtis.

Namas yra pripildytas namų apyvokos daiktų, kurie išsidėstę taip, tarsi prieš sekundę šiame kambaryje dar būtų vykęs gyvenimas. Tačiau, šį įspūdį išsklaido dulkių ir pūvančių tapetų gausa. Iš visų šių nuotraukų atrodo taip, kad šeimininkai labai greit paliko namus, palikdami viską.

Daugybė faktų rodo, kad rastas turtas datuojamas 50-aisiais. Tai liudija būdingas to meto interjeras ir 1950 m. leidimo laikraštis.

Fotografijose galite pamatyti vaikų žaislus, vežimėlį, baldus – visa tai liko nepakitę.

Sladerį labai suintrigavo paslaptingasis „namas vaiduoklis“ ir jis nusprendė ištirti jo istoriją. Po pokalbio su vietos gyventojais fotografas sužinojo, kokia name anksčiau gyveno šeima: Mary Cowell ir du jos sūnūs. Yra nuomonė, kad broliai konfliktavo tarpusavyje, todėl, mirus motinai, jie nusprendė nepaveldėti turto ir abu išsikraustė viską palikdami kaip buvo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *