Kategorijos
Įdomybės

Naujų grožio standartų dėka ši mergina užkariavo modelių rinką turėdama neįprastą išvaizdą

Neseniai mados pasaulyje pasirodė nauja žvaigždė, kurios išvaizda tiesiog prikausto kiekvieną žmogų. Ši mergina yra nepaprasto grožio ir su tobula figūra. Akį patraukia balti plaukai, dangaus mėlynumo akys ir ryškios strazdanos. Jos vardas yra Aigerim Ayapbergenova, moteris yra azijietė iš Kazachstano.

Mergina sėkmingai bendradarbiauja su „Goltsman” modelių agentūra. Ji yra nuolatinė tokių dizainerių, kaip Ainur Turisbek, Sergey Shabunin ir Tamara Lamanukaeva, šou ir fotosesijų dalyvė. Pastarieji nepavargsta žavėtis savo nauju radiniu.

Modelio nuotraukos reguliariai pasirodo žinomų visame pasaulyje žurnalų puslapiuose: „Harpers’s baazar“, BLVD, „Vintage“, MINI, „Vogue Russia“, „Elle“ ir „L’Officiel“.

Šiais metais modelis netgi dalyvavo garsios dizainerės Ulyanos Sergeenko kolekcijos parodoje kartu su populiariausiais modeliais iš viso pasaulio.

Fotosesijų metu ar filmavimosi aikštelėje, mergina niekada nereikalauja ypatingo dėmesio, dirba kruopščiai be jokių žvaigždžių užgaidų. Kasmetiniuose „Goltsman“ modelių apdovanojimuose ji buvo paskelbta „Metų atradimu“ ir „Metų modeliu“.

Aigerim yra albinosė. Azijietiški veido bruožai kartu su albinizmu prideda dar daugiau išskirtinės išvaizdos merginai. Be to, modelis išskirtinė ne tik išvaizda, dar be to ji yra kurčia ir nebyli. Mergina bendrauja naudodamasi išmaniuoju telefonu ir gestų kalba.

Aigerim niekada nesiekė atitikti madų standartus. Ji nebandė keisti savo išvaizdos, maskuoti trūkumus, kaip tai daro dauguma merginų. Fotografai ir visažistai mėgsta jos ypatingus bruožus ir taip pat stengiasi juos pabrėžti, o ne slėpti.

Dabar šiam modeliui yra 27 metai. Ji visai neseniai išgarsėjo modelių versle. Prieš tai mergina profesionaliai užsiėmė sportu. Čia ji taip pat sulaukė didžiulio pasisekimo – jos sąskaitoje net 10 aukso ir 10 sidabro medalių!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *