Kategorijos
Įdomybės

Penkių vaikų mama sako, kad antsvoris po nėštumo nėra pateisinamas

Simone Gaitley (34 m.) Iš Šiaurės Jorkšyro (JK) turi penkis vaikus, iš kurių vyriausias – 9 metų. Bet ji vis tiek sugeba išlaikyti puikią formą ir skirti laiko treniruotėms du kartus per dieną. Daugiavaikė mama dieną pradeda 5 valandą ryto su užsiėmimais sporto salėje, tada eina pasivaikščioti su šunimi ir naudoja savo vaikus kaip svorį kasdieniams pritūpimams ir atsispaudimams.

Simone tvirtina, kad ji yra įrodymas, jog gimus penkiems vaikams jūs galite turėti idealų kūną, o visa kita yra tik pasiteisinimai ir paprastas nenoras rūpintis savimi.

Britė tikina, kad jos nuostabi figūra ir fitneso režimas visiškai nevaldo jos gyvenimo. Ji tiesiog nori parodyti kitoms mamoms, kad neryškiai figūrai po gimdymo nėra pateisinimo.

Jos vyras, 45 metų profesorius Paulas Gatelyas ir jų vaikai Minnie (2), Indija (5), Blossom (6), Chesteris (7) ir Summer (9), mėgaujasi sportu ir įpranta vaikščioti ilgus atstumus.

„Kai buvau nėščia pirmą kartą, valgiau be paliovos ir priaugau tiek daug papildomų svarų, kad gimdama svėriau 3 kartus daugiau nei įprastai.“

– Tačiau po vasaros gimimo susiėmiau ir grįžau į ankstesnę formą “.

„Nuo tada aš pagimdžiau dar keturis vaikus. Nors mano skrandis ir pilvukas patyrė daug pokyčių, kaip jūs patys suprantate, aš vis tiek turiu aštuonis kubus.

– Noriu parodyti kitoms moterims, kad norint turėti plokščią pilvą ir sportišką kūną, nereikia gyventi sporto salėje.

– Daugelis draugų klausia, kaip man sekasi sportuoti sporto salėje ir sekti penkis vaikus.

– Tačiau faktas yra tas, kad be treniruočių aš negalėčiau padaryti tiek daug kiek dabar“.

„Puikiai jaučiuosi kasdienės sporto salės mankštos metu, kol visa šeima miega, sveikas ir šviežias maistas, o energijos turiu daugiau nei pakankamai“.

Simono dienos racione yra:

pusryčiai – granola arba omletas,
pietūs – salotos su dribsniais ir lašiša,
vakarienė – žuvis arba kalakutiena ir keptos daržovės,
užkandis – 2 bananai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *