Kategorijos
Įdomybės

Pribloškiantis grožio standartų supratimas įvairiose pasaulio šalyse

Visos moterys ir merginos nori būti gražios ir taip atkreipti vyrų dėmesį. Visgi mes Lietuvoje grožio standartus įsivaizduojame kitaip nei įvairios pasaulio gentys ar vietovės. Tiksliau tariant visiškai priešingai! Pasižiūrėkite koks grožio supratimas yra įvairiose pasaulio kampeliuose.

Konge gražiausiomis moterimis laikomos tos, kurių kaukolė yra deformuojama nuo pat gimimio. Taip kaip pavaizduota nuotraukose žemiau.

Afrikos gentys įvairiais randais žymi savo moteris. Kiekvienos gentys turi vis skirtingus ženklinimo būdus.

Lotoso pėdos – visiškai nesuvokiamas grožio supratimas, kai deformuojama koja. Jeigu neturi mažų pėdų, tai tos merginos niekas neves… Nesvarbu, kad moterys praktiškai negali paeiti, bet juk svarbiausia grožis…

Kai kuriose gentyse labai gražu tokie užaštrinti dantys…

Tatuiruote žinoma turi nemažai pasaulio gyvenimo. Visgi kai kuriose Šiaurės Amerikos gentyse, kuo moters veidas turi daugiau tatuiruočių, tuo ji gražesnė.

Afriką turbūt galima laikyti labiausiai mėgstančiu deformacijas žemynu. Deformuojamos lūpos, ausys ir tai yra jiems gražu.

Daromos skylės

Mianmare gražiomis moterimis laikomos tos, kurios turi labai ilgus kaklus.

Su specialiu prietaisu jų kaklas vis ilginamas ir ilginamas. Vėliau be jo moterys negali gyventi. Paprasčiausiai kaklas sulūžtų neatlaikęs galvos svorio.

Korseto dėvėjimas ir liemens siaurinimas taip pat buvo labai populiarus. Visgi tai labai pažeisdavo organus ir moterys mirdavo pakankamai anksti.

Ir žinoma pačios įspūdingiausios šukuosenos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *