Kategorijos
Įdomybės

Prieš 11 metų gimė identiškos dvynukės, kurios buvo pripažintos gražiausiomis mergaitėmis pasaulyje

2010 m. Liepos 7 d., Šiai sutuoktinių porai gimė gražios merginos dvynės. Ava Marie ir Lits Rose gimė mielos ir sveikos mergaitės.

Tai buvo viena laimingiausių dienų jų gyvenime! Vyriausiasis poros sūnus džiaugėsi lygiomis teisėmis su savo tėvais!

Kaip ir bet kuri mamytė, Jacqui savo kūdikius laikė geriausiais.

Tačiau ji net neįsivaizdavo, kad praėjus septyneriems metams po jų gimimo jos mergaitės buvo pripažintos gražiausiais vaikais pasaulyje!

Žurnalistai vienbalsiai vadina „Clements“ modelių šeima. Agentūros visame pasaulyje varžosi dėl teisės dirbti su Marie ir Rose, siūlydamos pelningas sutartis.

Vyresnysis vaikų brolis taip pat gavo savo šlovės dalį, ir, žiūrint į jo nuotrauką, aišku, kodėl.

Laiminga mama sako, kad pirmieji modelių agentūrų pasiūlymai pradėjo pasirodyti, kai mergaitės buvo tik šešių mėnesių amžiaus. Tačiau tada Jacqui buvo labiau suinteresuota auginti tris vaikus, o kelionės atrodė, jog užtruktų per ilgai.

2017 m. Liepos 7 d. kūdikiams sukako 7 metai. Mergaičių mama šią dieną – 2017 07 07 – pamatė kažką „stebuklingo“ ir nusprendė dukterų nuotraukas pirmą kartą paskelbti internete. Nuostabu, kad nepraėjus nė porai mėnesių dvynės sulaukė didžiulio populiarumo!

Kai modelių agentūros vėl susidomėjo šiomis fantastiškos išvaizdos panelėmis, motina jų neatsisakė. Jacqui paklausė savo dukterų, ar jos nori išbandyti save modelių vaidmenyje. Merginos nė sekundės nedvejodamos sutiko, o šiandien jos yra pripažintos žvaigždėmis!

Darbas modelių pramonėje tapo įdomiu mergaičių žaidimu. Marie ir Rose yra labai smalsios ir aktyvios. Būdamos septynerių metų, jos mėgo plaukti ir šokti, o fotografavimas joms buvo tarsi lengvas pasivaikščiojimas. Be to, kūdikiams tiesiog patinka būti dėmesio centre!

Žvelgiant į šias nuotraukas atrodo, kad Klementai yra nuostabi, laiminga ir mylinti šeima. Tačiau ne visi taip mano. Interneto vartotojai skleidžia teorijas, kad kūdikių mama agresyviai paaukštino savo vaikus į mados industriją. Jacqui natūraliai neigia tokius kaltinimus.

Apskritai šios dvynės suskirstė internetą į dvi stovyklas. Kai kurie mano, kad tokio jauno amžiaus modelių verslas kūdikiams gali būti pražūtingas. Kiti tiesiog mėgaujasi jų grožiu ir malone, nematydami nieko blogo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *