Kategorijos
Įdomybės

Šeima rado pigią sodybą, kuri buvo visiškai apleista. Bet pažiūrėkite, kaip jie ją susitvarkė!

Kiekviena šeima, kuri renkasi namus turi kažkokius savo kriterijus – vieniems reikia daug erdvės, kitiems prabangos, o dar kitiems užtenka mažos paprastos trobelės, kuri yra jaukioje vietoje ir ją galima paversti gražiausiais svajonių namais.

Būtent tokia buvo ir ši šeima apie kurią šiandien Jums norime papasakoti. Žmonės nusipirko seną mokyklinį pastatą į kurį įdėjo visas savo pastangas, kad tai taptų jų svajonių namais. Pora taupėsi trejus metus, o statybų darbai truko dar dvejus.

Nupirktas namas buvo tragiškos būklės. Tačiau, pora aiškiai matė savo viziją. Be to, jiems patiko vieta. Dar prieš nusiperkant pastatą, jie čia atvykdavo pasivaikščioti ir pasigrožėti gamtos vaizdais.

Čia buvo galima pamatyti įvairių laukinių gyvūnų – nuo daugybės paukščių, kiškių ir lapių iki šernų šeimų.

Iš pradžių pora planavo pirktis jau įrengtą namą, paruoštą gyventi, tačiau kainos buvo labai neadekvačios, tad teko pakeisti savo planus.

Vietinis gyventojas parodė porai šią seną mokyklą, kurios anksčiau jie net nepastebėjo. Ilgai nesvarstę, jie pasidomėjo apie šį namą ir nusprendė jį nusipirkti.

Ir šiandien pora sako, kad greičiausiai būtų buvę pigiau pasistatyti naują namą, nei remontuoti šį. Tačiau, juos sužavėjo aplinka, teritorija, ir daug darbo projektui įgyvendinti nepasirodė neįveikiamas išbandymas. Didžiąją dalį darbų jie atliko savomis rankomis. O dabar namas atrodo taip:

Vyras prisiėmė visą atsakomybę statybų klausimais, o mergina interjero. Buvo daugybė darbo, nes keisti reikėjo viską, kas buvo matoma akimis.

Nors šeima stengėsi sutaupyti, to nepavyko padaryti, nes dar daugybę pinigų teko išleisti šildymui, vandentiekiui, ventiliacijai. Tokie darbai yra svarbūs ir turi būti gerai atlikti.

Namuose buvo keturios krosnys, kurias teko išardyti. Plytų buvo tiek daug, kad jas naudojo įvairiose vietose. Pavyzdžiui, vartams.

Rūsys konservams – būtinas dalykas kiekvienai šeimininkei.

Pirmas aukštas.

Prie interjero nedirbo joks dizaineris. Be to, šeima neslėpė, jog beveik viską pirko IKEA parduotuvėje, bei „gaudė” išpardavimus.

Svetainė sujungta su valgomuoju.

Štai šis stalas ir kėdės yra iš vietinio baldų fabriko. Jie buvo gaminami Nyderlandų rinkai, tačiau pavyko nusipirkti likučius su didele nuolaida.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *