Kategorijos
Įdomybės

Sesės dvynės išleido milžinišką pinigų sumą plastinėms operacijoms ir vis dar negali sustoti

Seserys dvynės Anna ir Lucy DeSink išgarsėjo dėl savo daugybės operacijų. Merginos yra 33 metų, kilusios iš Australijos. Seserys keletą metų darėsi plastines operacijas ir jau neatpažįstamai pakeitė savo išvaizdą.

Pagal jų skaičiavimus, jos jau išleido apie 250 tūkstančių dolerių.

Merginos yra identiškos dvynės ir jos atlieka lygiai tas pačias operacijas. Moterys stengiasi išlaikyti savo panašumą ir tuo pačiu ištaisyti savo natūralią išvaizdą.

Dar labiau stebina tai, kad merginos turi vieną mylimą vyrą dvejoms. Panašu, kad seserys dalijasi absoliučiai viskuo. Ir jie visi gyvena kartu po vienu stogu. Jų pasirinkimas atiteko automechanikui Benui Byrne’ui. Jau aštuonerius metus visi trys džiaugiasi santykiais. Dvynės net svajoja pastoti tuo pačiu metu nuo savo mylimo vyro.

Seserys turi daug gerbėjų, tačiau yra ir pakankamai blogo linkinčių žmonių. Merginos labai įsižeidžia, kai kas nors pasako, jog jos atrodo kaip lėlės. Juk tai nebuvo jų tikslas. Jos tik siekia tobulumo, bet ne lėlių teatro. Bet, matyt, tai ne visada įmanoma, o kai kurios operacijos vis tiek buvo nesėkmingos.

O kaip manote, ar šie pinigai ir pastangos buvo verti jų šiandienos rezultato?

Štai kaip jos atrodė iki operacijų:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *