Kategorijos
Įdomybės

Vyras garažą pavertė ne tik savo hobių vieta, bet ir antrais namais

Sunku patikėti, bet gerai atnaujintas garažas gali virsti puikia poilsio vieta. Tai įrodė vienas ukrainietis Dmitrijus. Vaikinas pats pertvarkė seną garažą taip, kad galėtų praleisti ištisas savaites jame.

Iš pat pradžių įėjus viskas atrodo kaip įprastame garaže – įvairūs automobiliniai dalykai, statybinės medžiagos ir kiti daiktai. Tačiau, garažo gale įrengtoje svetainėje yra nemaža sofa, fotelis ir didelis stalas, prie kurio galima daryti susibūrimus su draugais.

Taip pat garaže yra svarmenų, gerai fizinei formai palaikyti.

Čia galima rasti ir maisto ruošimo zoną. Visų pirma tai dujinė, o dar ir kepsninė, kurioje gali keptis šašlykus kuriuo tik nori metų laiku.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvas po lubomis net padeda šildyti garažą šaltomis žiemos dienomis. Laikui bėgant „virtuvėje“ atsirado ir kavos aparatas, bei mikrobangų krosnelė.

Šaltomis dienomis malkinė krosnis padeda šildyti patalpą. Kad nelabai būna šalta, galime suprasti ir iš gėrimų, esančių po staliuku.

Dmitrijus sako, kad pirkdamas garažą, jame matė šiukšles. Jis žinojo, kad pritaikys jį savo poreikiams ir tai bus gera investicija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *