Kategorijos
Įdomybės

Vyras nuo 22 metų darosi plastines operacijas, nes tiki, jog taip išsaugos jaunystę amžinai. O anksčiau jis atrodė štai taip

Jau seniai nieko nestebina istorijos apie moteris, kurios dėl grožio ir amžinos jaunystės ryžosi chirurginėms operacijoms. Vaikydamiesi moterų dėmesio, vyrai taip pat nevengia operacijų.

Chorvatui stilistui Nevenui Siganovičiui dabar keturiasdešimt septyni metai. Daugiau kaip pusę savo amžiaus jis stengiasi save atjauninti. Būdamas 22-ejų Nevenas pastebėjo, kad jo oda pradėjo senti. Dėl šios priežasties vyras nuo pat jaunystės ėmė saugoti savo grožį. Norėdamas likti amžinai jaunas, jis kreipėsi į plastinius chirurgus.

Kartą pabandęs, Siganovičius jau nebegalėjo sustoti. Plastinės operacijos tapo vyro narkotiku. Norėdamas likti amžinai jaunas, jis tris kartus darė nosies operacijas, lygino pasmakrę, lūpas, pilvą. Viso vyras pasidarė apie penkiolika operacijų.

Be to, Siganovičius yra tatuiruočių mėgėjas. Jis ant savo kūno turi keletą dešimčių tatuiruočių. Chorvatą galima ir pagirti – į treniruočių sales jis taip pat vaikšto. Beje, vaikystėje Nevenas buvo gana apvalainas vaikis ir labai bijojo dar pastorėti. Tada Siganovičius taip smarkiai užsiėmė savo kūnu ir svorio metimu, kad net buvo susirgęs bulimija.

Į neįprastą Neveno išvaizdą dėmesį atkreipė netgi britų televizija. Jį pasikvietė į realybės šou „Plastika ir pasididžiavimas“.

Laidoje jos herojai dalinasi įspūdžiais apie tai, kaip jie jaučiasi po plastinių operacijų. Chorvatas papasakojo, kad jis labai patenkintas savo išvaizda ir nesiruošia nustoti ją tobulinęs.

Štai kaip jis atrodė anksčiau:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *