Kategorijos
Įdomybės

Vyras nusipirko garažą pačiame miesto centre ir jame apsigyveno. Tik pažiūrėkite į jo vidų – draugai pavydi ne veltui!

Šis senas garažas buvo pastatytas 1890 m. Jis yra labai geroje vietoje – Ledroito parke, šiaurės vakarų Vašingtono rajone, tik 3 km nuo Baltųjų rūmų!

Dideliuose miestuose sunku įsigyti namą už logišką kainą, ypač tokioje vietoje nekilnojamas turtas kainuoja milžiniškus pinigus. Tačiau, kai kurie žmonės sugalvoja nestandartinių būdų, kurie gali puikiai pasiteisinti.

Šis vyras nusprendė įsigyti seną garažą ir jame įsirengti namus. Kai papasakojo apie savo idėją šeimai ir draugams, visi manė, jog jis išprotėjo. Tačiau, nuomonės pasikeitė, kai pamatė jau įrengtą garažą.

Renovacija kainavo apie 50 tūkst. dolerių. Savininkas skyrė daug laiko, kad galutinis rezultatas atrodytų nepriekaištingai. Visą darbą vyras atliko pats!

Kaip vyro durų pertvarkymas:

Pradžioje žmogus susitvarkė santechniką ir pakeitė duris. Niūrų interjerą pagyvino įvairių spalvų LED apšvietimas.

Svarbus žingsnis buvo tinkamai apšiltinti lubas

Savininkas norėjo išlaikyti dalį originalaus interjero. Jis paliko didelę senosios sienos dalį, kuri puikiai tinka šiam šiuolaikiškam dizainui.

Sunku patikėti, kad vyras nesinaudojo architekto pagalba. Jis viską susitvarkė savaip. Pasirodo, gavosi net geriau, nei jis tikėjosi!

Sveikiname su tokiu kūrybiškumu!

Garaže buvo vos 32,5 kv. m., tačiau, aukštos lubos leido įrengti ir antrą aukštą

Štai kaip senas erdves galima panaudoti kuriant modernius namus neišleidžiant kalnus pinigų. Mūsų herojaus idėja paversti šį seną metalurgijos sandėlį gražiu loftu buvo nuostabi!

Vonios kambarys:

Virtuvė:

Svetainėje yra didelis televizorius, aukštas valgomasis stalas, šoninis stalas ir patogi kampinė sofa.

Išorėje namų dizainas atitinka rajono pastatus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *