Kategorijos
Įdomybės

Žentą pamačiusi moteris jautė, jog vyrą jau kažkur yra mačiusi anksčiau. Patikrinus šeimos albumą, viskas paaiškėjo

Kiekvieno iš mūsų praeityje yra daugybė žmonių, dalykų ir įvykių, apie kuriuos praktiškai nieko neatsimename. Metai turi įprotį viską pakeisti savo kelyje, o pažinti žmogų, kurį sutikome daugiau nei prieš dešimt metų, nėra lengva užduotis. Tačiau kartais tokie „pasikartojimai iš praeities“ gali pakeisti gyvenimą visam laikui, ir ši istorija yra būtent tas atvejis.

Heidi Parker ir Edas Sweetas yra jauni ir įsimylėję. Jie nusprendė susituokti ir ruošiasi vestuvių šventei. Tačiau būtent tą akimirką mergaitės motinos mintys užimtos visai kitais dalykais. Ji peržiūri senas fotografijas, ieškodama tos, apie kurią galvoja.

Pora susipažino 2011 m., Kai Edas ir Heidi dar buvo studentai.

Vaikinas negalėjo suprasti, kaip veikia džiovyklė. Patarimo jis nusprendė paprašyti mergaitės, kuri prieš jį išsinuomojo butą.

Tačiau kalbos apie buitinės technikos darbo subtilybes greitai išnyko antrame plane. Netrukus šie du suprato, kad yra įsimylėję!

Po pirmojo pasimatymo sekė antrasis, po to – trečiasis.. Ir po ketverių metų šie du suprato, kad negali gyventi vienas be kito. Pora nusprendė susituokti.

Atėjo laikas susitikti su artimaisiais. Vieno iš šeimos vakarienių metu būsimų jaunavedžių mamos susikalbėjo ir prisiminė senas istorijas.

Būsima uošvė, nors ir miglotai, prisiminė pirmąjį Heidi „jaunikį“. Kai kūdikiui buvo šešeri metai, šeima išvyko į kurortą. Heidi tada labai gerai susibičiuliavo su berniuku vardu Ed. Tačiau po dviejų savaičių draugystės teko išsiskirti.

Tačiau net grįžtant namo mergaitės mama negalėjo išvesti šios istorijos iš galvos. Vėliau ji prisiminė to jauno galantiško džentelmeno vardą – Red. Sutapimas? Galbūt… Tačiau moteris vis dėlto nusprendė pasiimti senus nuotraukų albumus ir rasti tą pačią nuotrauką iš savo atostogų.

Tarp šimtų nuotraukų ji pagaliau rado tinkamą ir… aiktelėjo! Ji atpažino dabartinį dukros sužadėtinį šviesiaplaukiame šešiamečiame berniuke!

Vėliau paaiškėjo, kad prieš dvidešimt metų Parker ir Savitt šeimos pateko į tą patį Turkijos kurortą Gumbet, be to, tuo pačiu metu. Po truputį Edas ir Heidi tvirtai nusprendė – užaugę jie tikrai susituoks. Paprasto vaiko meilė, pamanė tėvai, bet viskas pasisuko kitaip!

Prireikė 20 ilgų metų, tačiau kalbant apie tikrą meilę, tai nėra didelis laikotarpis.

Po to, kai mergaitės mama prisiminė šią istoriją ir viskas buvo atskleista, niekas neabejoja, kad ši sąjunga buvo sukurta danguje. Suradę vienas kitą Edas ir Heidi tik suartėjo ir jų istorija tapo dar romantiškesnė. Visi draugai vienu balsu kartojo: laimingesnių jaunavedžių gyvenime jie dar nebuvo matę!

Ar tikite nematoma likimo ranka? Pasidalinkite savo mintimis komentaruose!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *