Kategorijos
Istorijos

30-metė moteris įsimylėjo benamį ir už jo ištekėjo. Kaip susiklostė jų likimas?

Meilė kartais daro žmonėms netikėčiausius ir nuostabius dalykus. Kaip ir merginai, apie kurią šiandien kalbėsimės, kuri sunkiai įsivaizdavo, kad vieną dieną įsimylės benamį.

Annette atsidūrė sunkioje gyvenimo situacijoje: našlė su vaikais ant rankų liko be pragyvenimo šaltinio ir turėjo daug skolų. Kad kažkaip susidorotų su situacija, mergina nusprendė persikelti į skurdesnę vietovę ir gauti naktinį darbą. Anetė pradėjo dirbti kasininke degalinėje, buvo sunku, o atlyginimo užteko tik tam, kad galėtų apmokėti būtiniausias sąskaitas.

Kartą prie degalinės mergina pastebėjo benamį, kuris ten ėmė nuolat pasirodyti. Anetės bosas liepė jį išvaryti, tačiau mergina jam neslėpė užuojautos. Moteris suprato, kad šis vyras yra dar sunkesnėje situacijoje.

Taigi, Annette nusprendė apsimesti, kad tiesiog nepastebi benamio. Jis ir savo ruožtu pradėjo jai padėti su šiukšlėmis.

Bet kažkuriuo metu vyras nustojo pasirodyti degalinėje. Anetė pasidomėjo, ar jam viskas gerai. Vienas iš žmonių minėjo, kad netoliese matė muštynes, kuriose dalyvavo benamiai. Mergina sužinojo, kur jie gyvena, ir nusprendė ten nuvykti kitą dieną.

Po darbo Annette nuėjo prie tilto ir ten rado suluošintą pažįstamą. Mergina negalėjo palikti benamio bėdoje ir nusprendė jį nugabenti į ligoninę. Gydymui reikėjo nemažos sumos, mergina atidavė visas savo santaupas. Anetė ligoninei netgi padovanojo išvykusio vyro daiktus, kad benamis turėtų ką apsirengti.

Atvykusi per vyro išrašymą, Annette negalėjo patikėti savo akimis. Prieš ją stovėjo visai kitas žmogus. Vyrą jau buvo sunku supainioti su benamiu, jis buvo tvarkingas ir gerai prižiūrimas. Mergina pakvietė draugą švęsti jo išleidimą prie puodelio kavos.

Džeikas – tai buvo vyro vardas, pasakė jai, kad jis kažkada buvo finansininkas, tačiau viskas žlugo vienu metu: žmona pradėjo jį apgaudinėti, reikalavo skyrybų. Pagal ikivedybinę sutartį jis paliko jai namus ir visą turtą, tikėdamasis, kad jis vis tiek uždirbs. Tačiau paaiškėjo, kad jo žmona apgaudinėjo ir viršininką, o Džeikas iškart prarado darbą.

Jis neištvėrė dvigubo smūgio ir greitai nuriedėjo žemyn. Dabar be padoraus kostiumo jis negalėjo net eiti į interviu. Jis bandė sutaupyti, bet buvo sumuštas ir apiplėštas. Annette suprato, kad vyras jai labai patinka, ir jis į ją žiūrėjo kaip į brangiausią žmogų jos gyvenime. Jie pradėjo gyventi kartu ir, įsivaizduokite, viskas jiems pasisekė.

Praėjo šešeri metai. Džeikas tikėjo savimi ir susirado gerą darbą, o Annette, priešingai, daugiausia būna namuose, nes laukiama šeimos pagausėjimo. Taip, jie nusprendė pagimdyti dar vieną vaiką! Be to, Annette bandė užsiimti internetine komercija ir jai tai pavyko. Taigi, šeima netrukus planuoja persikelti į gražią vietovę.

Sąžiningai, pavydžiu ne jų sėkmės, o jų žmogiškumo. Nežinau, ar galėčiau padaryti tą patį, ką padarė Anetė. O kaip Jūs?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *