Kategorijos
Istorijos

50-metė pažinčių svetainėje susirado perpus jaunesnį vyrą ir tiki atradusi savo gyvenimo meilę

50-metė moteris iš Šiaurės Karolinos, JAV, savo gyvenime turėjo vienintelę 16 metų trukusią santuoką su to paties amžiaus partneriu. Laikas greitai prabėjo, o Sharon spėjo jau ir patapti močiute – jos vaikai susilaukė anūkų. Nepaisant ilgos draugystės su gyvenimo partneriu, moteris nusprendė skirtis su buvusiu vyru ir pradėti naują gyvenimą.

Kad susirastų pažinčių, moteris pradėjo naudotis „Tinder” programėle, tačiau čia nerado daug panašaus amžiaus žmonių, todėl nusprendė pasirinkti amžiaus skirtumą nuo 19-os metų.

Taip padariusi, Sharon susipažino su 22-ejų metų jūrų pėstininku Perry. Nors moteris perspėjo, kad jau yra tapusi močiute, vaikinui tai nerūpėjo. Tačiau, iškilo, iš vienos pusės, šiek tiek gėdinga problema: Perry buvo net metais jaunesnis už vyriausią Sharon dukrą.

Nepaisant to, jiedu ir toliau bendravo, o šiltas draugiškas ryšys perėjo į jausmus, kol laikui bėgant abu suprato, jog negali gyventi vienas be kito.

Moteris gyrė Perry už jai skiriamą dėmesį, sakė, jog vaikinas yra labai romantiškas ir stebina ją karštais aliejaus masažais, raudonų rožių žiedlapiais, bei verčia pasijusti tikrai ypatinga.

Laikui bėgant, viskas buvo tik lengviau, nei pati moteris galėjo tikėtis. Atvykus pas uošvius, Perry motina sutiko moterį išskėstomis rankomis ir padėgojo už tai, jog sūnus jaučiasi labai laimingas.

Sharon ir Perry nuostabi pora. Jiedu labai artimi ir jiems niekada nerūpėjo amžiaus skirtumas.

Greitu metu pora planuoja susituokti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *