Kategorijos
Istorijos

53-ejų metų moteris ištekėjo už jaunesnio afrikiečio ir pagimdė dvynukus, tačiau, gyvenimas susiklostė ne taip, kaip ji tikėjosi

53-ejų Natalija Vedenina susipažino su Pauliumi Gabrieliumi pažinčių svetainėje, ieškodama naujo savo gyvenimo draugo. Moteris norėjo susirasti pažįstamų kitose šalyse ir nesitikėjo, kad būdama 53 metų, ji įsimylės vyrą, kuris už ją daug jaunesnis. Jų santykiai prasidėjo nuo nuolatinių pokalbių per „Skype“.

Natalija pagal išsilavinimą – medicinos sesuo. Moteris po 50 metų suprato, kad tokiame amžiuje gyvenimas nestoja, o tik iš naujo prasideda. Tad nusprendė pakeisti jį iš pagrindų.

Šiuolaikinių technologijų pagalba mes turime galimybe susipažinti su žmonėmis iš viso pasaulio. Tokiu būdu pažinčių svetainėje rado ir savo svajonių vyrą. Jaunuolis kilęs iš tolimosios Nigerijos. Jis vardu Paulis Gabrielis Segunas Adžaji.

Pažinties metu dar paaiškėjo, jog Gabrielis savo šalyje yra princas. Nigerija – didelė šalis su 200 mln. gyventojų, bei daugybe genčių. Kiekvienoje jų gali būti po savą princą.

Nors ir vaikinas 18 metų jaunesnis už moterį, Natalijai tai nesudarė jokių kliūčių su juo bendrauti ir susipažinti su visa jo šeima. Moteris nepabijojo ir nuvykti į tolimą šalį. Vyras buvo iš turtingos, gausios šeimos, dirbo programuotoju. Natalija jau buvo pensininkė. Gabriel pats jai atsiuntė bilietus, jog atvyktų.

Vaikino šeima moterį priėmė labai šiltai ir maloniai. O po savaitės svajonių jaunikis pasipiršo. Iki to laiko jie jau draugavo trejus metus. Pora oficialiai sukūrė santuoką Nigerijoje. Paskui jie grįžo į moters tėvynę ir pradėjo čia kurti šeimą.

Tiesa, vestuvės buvo iškeltos net du kartus. Tiek vieno, tiek kito gimtinėje. 2017-aisiais IVF pagalba šeimai gimė dvynukai. Natalija jautėsi labai laiminga. Pora gyveno gerai ir gražiai. Tačiau, 2018-aisiais metais Paulių ištiko infarktas naktiniame klube. Moteris liko našle.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *