Kategorijos
Istorijos

Barakuda ištekėjo už 89-erių senuko dėl pinigų, tačiau liko nieko nepešusi

1994-ais metais 89-erių verslo magnatas James Howard Marshall II nusprendė vesti 28-erių modeli Anna Nicole Smith. Visiems buvo aišku, kad mergina teka tik dėl pinigų, o ne iš meilės.

James, dėl senyvo amžiaus, jau nebegalėjo tinkamai judėti. Senukas būdavo pasodinamas į neįgaliojo vežimėlį, o seksualioji žmona išstumdavo jį pakvėpuoti gryno oro. Tuo metu gražuolė tik jau ir skaičiavo, kaip taškys paliktus vyro milijardus.

Prabėgus vos metams po vestuvių, vyro gyvybė užgeso. Vos palaidojusi savo “mylimąjį“, moteris pradėjo žiūrėti kas parašyta testamente. Tačiau, kai advokatas perskaitė testamentą, moteris suprato, kad jai nebuvo paliktas nė centas.

Turtuolis nebuvo kvailas ir nuo pat pradžių žinojo, kad savo žmonai jis nepaliks nė cento. Visą savo turtą vyras užrašė posūniui Pierce.

Nenuostabu, jog Anna nesutiko su tokiu sprendimo ir paprašė jai duoti 300 milijonų JAV dolerių. Pierce su šiuo moters prašymu nesutiko.

Prasidėjo teismų procesas, kuris truko net vienuoliką metų. Gražuolė spėjo dar kartą ištekėti – už vyro, kuris atstovavo ją teisme.

2006-ųjų Birželio 20-ą mirė viso turto paveldėtojas Pierce. Modelis pagaliau galėjo atsikvėpti, juk visi turtai atiteks jai. Visgi likimas buvo nusprendęs kiek kitaip…

Tų pačių metų rugsėjį moteris pagimdė dukrą, o 2007-ųjų vasarį pajuto ligą panašią į gripą.

Vasario 8-ą pasidarė labai bloga ir moteris išsikvietė greitąją. Atvykę medikai jau niekuo nebegalėjo padėti. Vėliau tyrimai parodė, kad moteris mirė nuo plaučių uždegimo, kuris atsirado po gimdymo.

Visą jaunystę moteris kovojo dėl turtų, tačiau taip ir negavo progos jais pasimėgauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *