Kategorijos
Istorijos

Didvyriškas policijos pareigūnas įsikiša laiku, kad išgelbėtų naujagimio, kuriam gresia uždusimas, gyvybę

Policijos pareigūnas yra profesija, kuri gali slėpti daugybę pavojų, priklausomai nuo departamentų ir vaidmenų, atliekamų minėtose teisėsaugos institucijose. Tai yra profesija, kurioje niekada nežinai, kas gali nutikti, tačiau visada turi būti pasirengęs bet kokiam įvykiui. 

23-erių naujokas Pottsville’as Cody Hubbardas budėjo tą dieną, kai beviltiškai nusiteikusi šeima kreipėsi pagalbos į 911: jų sūnus, vos 3 savaičių, pradėjo dusti. Agentas Hubbardas negaišo laiko ir kuo greičiau išskubėjo į įvykio vietą. 

Nepaisant spaudimo, jaunas policininkas panaudojo visas savo tėvo jėgas ir patirtį, kad išgelbėtų mažąją Grady nuo uždusimo. Laimei, jo įsikišimas buvo labai svarbus ir mažylis vėl galėjo kvėpuoti.

foto: „ Facebook“ / Mary Bratton Chronister

Įsivaizduokite tėvą, matantį, kaip jo vaiko gyvenimas tiesiog praplaukia akyse: Džo ir Katelinas iškart paskambino 911, tikėdamiesi, kad kažkas greitai įsikiš, kad padėtų jų mažajai Grady. Deja, baimė gali mus paralyžiuoti tokiose situacijose, tuo tarpu mes turime išlikti ramūs. 

Agentas Hubbardas kuo skubiau įsikišo nieko nelaukdamas. Policininkas paprasčiausiai patapšnojo Grady per nugarą, kad galėtų išspjauti vaistus, kurie buvo įstrigę gerklėje: kai jis vėl pradėjo kvėpuoti ir verkti, tai buvo begalinio palengvėjimo akimirka visiems.

foto: Potsvilio Arkanzaso policijos departamentas

Viskas klostėsi gerai, tačiau pareigūnas Hubbardas pripažįsta, kad grįžus į automobilį jį ištiko emocinis sutrikimas:

„Buvo malonu matyti, kad viskas gerai baigėsi, bet mintimis aš palūžau. Aš verkiau, nors tai buvo džiaugsmo ašaros”. 

Mes neįsivaizduojame įtampos ir spaudimo, kurį turėjo patirti jaunas policijos pareigūnas ir tėvas: to vaiko gyvenimas priklausė nuo jo, o jei jis neatliks kažko teisingai, jis būtų sunaikinęs visos šeimos egzistavimą.

Grady tėvai yra be galo dėkingi jam, o Potsvilis, Arkanzaso valstija, JAV policijos departamentas taip pat įvertino Hubbardo darbą. Būdamas policininku niekada negali žinoti, kaip viskas gali pasikeisti akies mirksniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *