Kategorijos
Istorijos

Gydytojai prognozavo, jog dėl anoreksijos mergina neišgyvens daugiau, nei poros mėnesių. Tačiau, šiandien jos neįmanoma atpažinti

Grožis moterims buvo svarbus visais laikais, tačiau mūsų dienomis atrodo, kad grožio standartai yra pakilę į nerealias aukštumas. Beveik nei viena moteris nėra apsaugota nuo žalingo ir liguisto polinkio prižiūrėti savo išvaizdą visais įmanomais būdais.

Nors rūpintis savo sveikata ir išvaizda nėra nieko blogo, neretai moteris pakliūna į labai pavojingas pinkles ir sugeba dažnai negrįžtamai sugadinti ne tik savo sveikatą, bet ir sukelti pavojų savo gyvybei. Į tokias pinkles papuolė ir jauna mergina vardu Christie Swadling, kurios požiūris į jos pačios išvaizdą privertė ją atsidurti ne vieną kartą ligoninėje.

Žinoma, kad žmogus turi puoselėti savo grožį ir sveikatą, o maistas yra labai svarbi to dalis. Gyvename laikais, kai priaugti svorio valgant netinkamą maistą galima labai lengvai. Blogiausia, kad dažnai valgymo įpročiams daro įtaką ir mūsų emocinė būklė, kuri dažnam žmogui sugadina sveikatą priaugant viršsvorio.

Tačiau kitame spektro gale yra tie žmonės, kurie paniškai bijo sustorėti ir griebiasi labai drastiškų veiksmų tam, kad taip nenutiktų. Laimingi yra tie, kas nepapuola į anoreksijos pinkles, tačiau tiesa yra ta, kad milijonai jaunų mergaičių ir net berniukų peržengia ribą ir sėkmingai sukelia pavojų savo gyvybei.

Christie visada buvo sportiška mergina, tačiau ji taip save išalino griežta dieta, kad savo 17-tą gimtadienį ji praleido ligoninėje. Tuo metu mergina kai kuriomis dienomis suvartodavo vos 200 kalorijų. Nors Christie visą laiką dalinosi nuotraukomis savo Instagram paskyroje, kuriose ji šypsosi, ji visą laiką buvo nelaiminga dėl to, kaip ji atrodė.

Ne vieną kartą gydytojai buvo pakraupę, kaip vos 31 kilogramą sveriančios merginos organizmas dar veikia. Jai nepadėjo nei artimųjų prašymai sustoti save naikinti, nei profesionali pagalba. Galiausiai Christie išgirdo baisiausius žodžius savo gyvenime – jei taip ir toliau, 18-to gimtadienio ji tikrai nesulauks.

Tą dieną šie žodžiai jai nuskambėjo kaip žadintuvo skambutis, pažadinęs ją iš baisaus sapno, kuris iš tikrųjų buvo jos realybė. Merginos gyvenimą pradėjo prižiūrėti specialistai, kurie atidžiai kontroliavo jos gyvenseną. Christie jautėsi labai vieniša, išgyvendama šią patirtį, todėl ji nusprendė sukurti YouTube kanalą, kuriame ji pajuto pareigą ir didelį norą savo atveju pasidalinti su visu pasauliu.

Sulaukusi tūkstančių palaikymo žinučių ji suvokė, kokia didelė ir dažna ši problema yra. Ji surado bendraminčių ratą, su kurių palaikymu ji pamažu sugebėjo atstatyti savo sveikatą. Didžiausias jos pasiekimas buvo tas, kad ji pakeitė pagrindinę savo problemą – neteisingą mąstymą ir požiūrį į savo kūną.

Psichologų pagalba ji išsprendė savo problemas ir iš lėto, tačiau sėkmingai tapo tikra gražuole. Dabar Christie gyvena labai aktyvų gyvenimą, kupiną sporto, tačiau su tinkamomis žiniomis apie mitybą jos išvaizda tapo neatpažįstama.

Ji neprivalėjo atsisakyti noro atrodyti gražiai, tačiau ji atsikratė ligos, kuri jai trukdė pamatyti visą vaizdą. Dabar nepaprastai gražios figūros mergina dirba modeliu, fitneso trenere ir savo pavyzdžiu ji moko kitas merginas apie tai, kaip gyventi sveiką gyvenimą. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *