Kategorijos
Istorijos

Iš pradžių ji atrodė kaip raumeningas vyras, tačiau dukros gimimas visiškai pakeitė moterį. Kaip ji atrodo dabar?

Kultūrizmas yra veikla, kuriai, kaip ir daugeliui kitų sporto šakų, reikia didžiulio atsidavimo ir pasiaukojimo. Dažnai nutinka taip, kad sportininkas yra tiek priklausomas nuo kultūrizmo, kad tiesiogine to žodžio prasme virsta kitu asmeniu. Kalbant apie moteris, visą situaciją apsunkina hormoniniai organizmo sutrikimai, dėl kurių moterys sportininkės jau tampa panašios į raumenis pumpuojančius vyrus.

Pavyzdžiui, tai nutiko su garsiąja kultūriste Natalija Batova. Jos aistra šiam sportui privedė moterį prie vyriškos išvaizdos. Situacijai pagerinti nepadėjo net makiažas ir suknelės. Vyraujantys vyriški veido ir kūno bruožai viską išdavė, o Natalijos bandymai išlaikyti moterišką įvaizdį jai tik dar labiau kėlė nerimą.

Sporto karjerą Natalija pradėjo būdama 21 metų. Iš pradžių mergina nesureikšmino treniruočių, ji tiesiog norėjo susitvarkyti figūrą ir palaikyti gerą kūno formą. Tačiau, sunkioji atletika merginai iš tikrųjų teikė malonumą, ji dirbo su savo kūnu, kad pasiektų vis akivaizdesnių rezultatų. Ir ji tai padarė.

Iš pradžių Batova visko mokėsi savarankiškai, tačiau netrukus susitiko su treneriu Jurijumi Leonovu, kuris padėjo pasiekti jai dar geresnių rezultatų. Kartu su Jurijumi, Natalija ir toliau sunkiai dirbo, dėl to ji iš mėgėjų lygio perėjo į profesionalų.

Pirmą kartą Natalija scenoje pasirodė po metus trukusių treniruočių. Varžybos, kuriose dalyvavo Batova, nebuvo labai didelės, tačiau atvėrė jai kelią į profesionalų sportą. Natalija šiame čempionate užėmė garbingą antrąją vietą.

Pirmą kartą čempionės titulą Batova gavo 2000 m., Laimėjusi čempionatą Sibire.

Toliau metai iš metų Natalija užkariavo naujas aukštumas, rinkdama vis svarbesnius titulus. Taigi 2007 ir 2010 metais Natalija tapo dukart Rytų Europos čempione, o 2008 metais ji gavo Rusijos Federacijos čempionės vardą.

Tačiau, laikui bėgant, Natalija tapo brandesnė ir jos kūno būklė nebeleido jai patirti tokio streso. Tuo metu jos išvaizda jau buvo tiek pasikeitusi, kad beveik neįmanoma atpažinti moters kaip kultūristės.

Dėl neįprastos ir net keistos išvaizdos Batova dažnai buvo kviečiama į įvairias televizijos laidas ir programas. Taigi, pavyzdžiui, sportininkė ne kartą atvyko į svečius į „Comedy Club“, žiūrovai ypač prisiminė jos apsilankymą „Susituokime“ programoje.

Natalijos gyvenimas kardinaliai pasikeitė gimus vaikui. Sportinės karjeros metu Batovos dėmesio vektorius buvo staiga perkeltas į šeimos sukūrimą ir dukros auginimą.

Natalia sulaukusi 41 metų pagimdė mergaitę, kuri sunaikino tvirtą kitų nuomonę, kad kultūristas negali gimdyti. Batova nereklamuoja savo tėvo vardo, nes moteris šiuo metu nėra ištekėjusi.

Motinystė ne tik pakeitė Natalijos kasdienybę, bet ir pastebimai pakeitė jos išvaizdą. Kultūristė pakeitė savo įvaizdį, pradėjo atrodyti daug moteriškesnė ir elegantiškesnė.

Moteris nepaliko sporto, ji vis dar treniruojasi, dabar taip pat veda treniruotes pradedantiems sportininkams. Be to, Batova pradėjo aktyviai dalyvauti savo „Instagram“ tinklaraštyje, kuriame kuria įvairias psichologines temas.

Ne taip seniai 44 metų Natalija įsisavino kitą užsiėmimą – renginių organizavimą. Batova dabar veda vestuves, įmonių vakarėlius ir kitas šventes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *