Kategorijos
Istorijos

Kai tik pamatė sūnaus išrinktąją tėvas nutraukė su juo visus santykius

Amal Jennings iš Danijos nuo pat vaikystės skyrėsi nuo bendraamžių. Dėl antsvorio ir aukšto ūgio aplinkiniai iš jos dažnai juokėsi. Jau vaikystėje mergaitė drabužius pirko didelių dydžių moteriškose parduotuvėse. Amal nekentė savo atvaizdo veidrodyje ir buvo tikra, kad niekada negalės susitvarkyti asmeninio gyvenimo.

Iš pradžių susirašinėdama su vaikinu Amal manė, kad bendrauja su suaugusiu vyru, kuriam paprasčiausiai reikia iš širdies pasikalbėti. Bet kai pamatė jo nuotrauką, suprato, kad Šonas – jos bendraamžis.

Greitai pora vienas su kitu ėmė kalbėtis per internetinę kamerą. Tokiomis akimirkomis mergaitė jautėsi labai nejaukiai ir stengėsi savo kūną paslėpti. Pats Šonas visiškai nekreipė dėmesio į jos kūną, o tiesiog toliau bendravo su ja.

Amal kelissyk nuvyko pas jaunuolį į svečius, Į Didžiąją Britaniją. Šonas taip pat buvo atvykęs pas draugę į Daniją. Iš pradžių jų santykiai buvo draugiški, tačiau po kurio laiko pora suprato, kad juos sieja ne šiaip sau draugystė, o tikra meilė.

Kai kartą mergina socialiniame tinkle „Facebook‟ paskelbė Šonui skirtas eiles, kurias jis perskaitęs nesuprato, kad mylimoji jas skiria jam. Vėliau mergina jaunuoliui prisipažino, kad myli, o jis atsakė tuo pačiu.

Po to Jennings persikėlė gyventi į Didžiąją Britaniją, o po devynių mėnesių nuo pažinties akimirkos pora susituokė ir paplūdimyje iškėlė nedidelę vestuvių ceremoniją.

Deja, sutuoktinių gyvenimas nėra toks jau nerūpestingas, kaip jiems norėtųsi: jaunuolio tėvas nepalaikė sūnaus pasirinkimą ir nustojo su juo bendrauti, kai sužinojo, kad jaunieji ketina susituokti. Tai Amal labai liūdina.

Be to, mergina su vyru laiminga ir neketina lieknėti tik todėl, kad to nori kiti. Ji suvokia, kad ji negali uždrausti žmonėms į ją žiūrėti ar kalbėti nemalonius dalykus, tačiau nenori švaistyti savo gyvenimo neapykantai. Svarbiausia, kad šalia jos yra žmogus, kuris nuoširdžiai ją myli ir leidžia jaustis gražia ir patrauklia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *