Kategorijos
Istorijos

Kai žmona sužinojo, jog vyras turi meilužę, paruošė jam tokią gimtadienio dovaną, kokios jis nepamirš visą likusį gyvenimą

Nors ši istorija nėra pati maloniausia, iš jos galime ir pasijuokti ir pasimokyti. Štai ką iš tikrųjų reiškia frazė „viskas gali grįžti bumerangu”.

Moteris jau kurį laiką įtarinėjo savo vyro išdavystę, tačiau stengėsi neišsiduoti. Juk kerštas moterims – saldžiausias jausmas.

Mergina sako, kad vyras pradėjo įtartinai šypsotis, atrašinėdamas į žinutes, o kai paklausdavo „kas rašo”, sulaukdavo atsakymo „mama”.

Vyro darbas truko iki vėlumos, tačiau, paskambinusi kelis kartus į darbą, moteris sužinojo, kad šis išėjo keletu valandų anksčiau.

Paklaususi apie tai savo vyrą, moteris sulaukė atsakymo „tai bendradarbiai pajuokauti gi norėjo, buvau aš tam darbe”.

Paskutinis taškas buvo tada, kai vyras vėlai vakare išvažiavo į parduotuvę, o grįžo tik 2 valandą nakties.

Tada jau mergina nieko nebe klausė. Viskas buvo ir taip aišku. Ji nusprendė nusamdyti privatų detektyvą, kuris surinks įrodymus, praversiančius skyrybų metu.

Po kelių mėnesių turėjo būti vyro gimtadienis. Iki to laiko moteris laikėsi šaltais nervais ir nemėtė jokių užuominų vyrui apie skyrybas.

Turbūt klausiate „kokio velnio ji laukė dar keletą mėnesių, kad galėtų pasveikinti jį su gimtadieniu?”.

Atsakymas paprastas – moteris turėjo saldų keršto planą. Ji surinko pakankamai įrodymų apie vyro neištikimybę ir norėjo pažeminti jį prie visų draugų gimtadienio metu.

„Paklaustas, kaip šiemet norės švęsti gimtadienį, vyras pasakė, kad nenori švęsti dar vieno pasenimo metais. Ir pasiūlė man su draugais išvykti į užmiestį pailsėti, jeigu noriu, nes jis vis tiek liks dirbti mieste.

Skambėjo keistai, bet aš nusprendžiau įtikinti jį, kad sutikau su jo pasiūlymu.”

Tačiau, mergina suorganizavo didelę staigmeną savo „mylimam” vyrui – ji pakvietė jo tėvus, seserį ir keletą draugų.

Ankstų gimtadienio rytą visi pradėjo rinktis prie namų, bei patylomis ruoštis staigmenai. Mamos rankose buvo didžiulis tortas. Atrakinau buto duris ir visi tyliai nusėlinome prie miegamojo. Staigiai pradariau duris ir pradėjome dainuoti gimtadieninę dainą..kuri greitai baigėsi..

Vyras atrodė stipriai pasimetęs, kai atsisukęs nuogu užpakaliu išvydo tokią netikėtą staigmeną. Tuo tarpu, mamai iš rankų iškrito tortas, o tėvas pradėjo rėkti ant vyro. Aš apsimečiau, kad nieko panašaus neįsivaizdavau ir pradėjau stumti visus iš miegamojo.

Vyras pradėjo psichuoti ir prie visų klausinėti savęs „kaip aš galėjau?”, kai tuo tarpu meilužė desperatiškai bandė užsidėti kelnaites ir kuo greičiau bėgti iš visos šios situacijos..

Viską vainikavo mano pakuotė su nuotraukomis, kuriose vyras buvo užfiksuotas su meiluže. Turbūt nereikia ir sakyti, kad tai buvo viena geriausių mano gimtadienio dovanų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *