Kategorijos
Istorijos

Kaip šiandien atrodo atskirtų siamo dvynių gyvenimas?

2014-08-10 sutuoktiniams Sandovaliams, gyvenantiems Kalifornijoje, gimė siamo dvynės, kurias pavadino Eva ir Erika. Mergaitės turėjo vieną kūną ir vieną porą kojų dviem. 2 metų amžiaus sesutės išmoko suprasti viena kitą be žodžių. Pusantrų metų jos pradėjo vaikščioti, o iki tol puikiai jautėsi ant tėvų rankų.

Artas ir Eida, mergaičių tėvai, nusprendė atskirti mergaites iškart joms atėjus į pasaulį. Bet pasiryžti tokiam rimtam žingsniui buvo tikrai nelengva.

Būdamos dvejų, mergaitės savo raida pasivijo bendraamžius. Jos augo labai linksmos ir aktyvios, mėgdamos leisti laiką žaidimų kambaryje, laipiodamos laiptais ir virvėmis.

Tačiau sutuoktiniai suprato, kad mergaitėms bus geriau augti ir vystytis atskirai viena nuo kitos. Todėl 2016 m pabaigoje jie kreipėsi į gydytojus konsultacijos.

Pirmiausia dvynės praėjo visus būtinus tyrimus ir pasiruošimą operacijai. Operaciją nusprendė atlikti gruodžio 6.

50 specialistų 18 valandų operavo mergaites. O po paros daktarai pranešė, kad mažylės jaučiasi gerai.

Nuo šiol jas galima laikyti atskiromis asmenybėmis. Namo Eva ir Erika grįžo 2017 kovą. Šią dieną sėkmę tuo pat metu pažymėjo ir daktarai, ir dvynių šeima.

Žinoma, po atskyrimo operacijos mergaitės daugelio įprastų dalykų mokėsi iš naujo, bet rezultatas buvo to vertas.

Dabar sesutės galėjo daryti daug dalykų, kurie anksčiau buvo joms neprieinami. O judėjo jos specialiais įrenginiais, panašiais į mažas mašinėles.

Kaip šiandien gyvena Erika ir Eva Erikai ir Evai jau sukako 6 metai. Po jų antrojo gimtadienio praėjo jau 6 metai. Per tą laiką jų gyvenimas pasikeitė.

Po to, kai jų istoriją parodė per televiziją, jos tapo žinomomis visame pasaulyje.

Šiandien Eva ir Erika svajoja padaryti aktorių ar modelių karjerą.

O daugelis žmonių iš viso pasaulio nenustoja domėtis jų gyvenimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *