Kategorijos
Istorijos

Moteris ištekėjo už vyro, kuris pirko jos paslaugas internetu

Nori atšokti neįprastas vestuves arba papasakoti keistą istoriją, kaip jūs su vyru susituokėte? Šiai merginai tikrai yra ką papasakoti.

Jos didžiulis nepriteklius privertė ją užsiregistruoti viename pikantiškame internetiniame puslapyje, kur vyrai pasiruošę sumokėti už vieną susitikimą su mergina didžiulius pinigus. Tai visai paprastas susitikimas kavinėje, niekuo neįpareigojantis, tiesiog susitikti su vyru ir pasėdėti kavinėje už pinigus. Ir niekas net negalėjo numanyti, kad ji ten sutiks savo likimą.

Kristi ir Frenkas jau buvo apie keturiasdešimties metų amžiaus. Bet jie buvo tokie nepasitikintys savimi, kad jau nieko nebesitikėjo, eidami į pasimatymą. Jis laikė save nepatraukliu ir per daug protingu, o jai reikėjo pinigų, kad apmokėtų savo išlaidas, medicinines ir komunalines.

Vienas pasimatymas baigėsi tuo, kad užsimezgė visa eilė įvykių, galiausiai atvedusi prie sprendimo, sutvirtinti savo santykius santuokos saitais.

Šiuo metu Kristi su nuostaba pripažįsta, kad nesigaili savo sprendimo. Jų pasimatymas buvo idealus, visas spektras jausmų ir emocijų. Ji nemanė, kad viskas taip baigsis. O jis laikė ją per daug gražia sau.

Bet ko tik nepasitaiko šiame pasaulyje. Jie susirašinėjo kažkiek laiko, o paskui jis pakvietė ją susitikti.

Jis nusprendė sužavėti merginą, nuvesti ją į restoraną, parašyti jai muziką ir sugroti ją fortepijonu. Tai sujaudino merginą i ji įsimylėjo. Tiesiog pasidavė šiam jausmui ir pajuto didžiulę laimę.

Pirmus du mėnesius jie norėjo išsiaiškinti savo jausmus, nes puikiai suprato, kad gyvenant kartu, būtinai pasirodys tikrasis charakteris, vadinasi, žengiant tokį žingsnį, reikia pažinti vienas kitą.

Ir štai jie atšoko vestuves, laimingai gyvena kartu ir nieko nesigaili. Jie visai neslepia savo pažinties istorijos, nes jie suaugę žmonės ir puikiai supranta, kad atrado savo laimę, o tai svarbiausia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *