Kategorijos
Istorijos

Motina 10 minučių nepažiūrėjo kaip žaidžia vaikai, o per tą laiką 150 spalvotų kamuoliukų atsirado dukros plaukuose, kuriems pašalinti prireikė beveik paros laiko

Tėvai turėtų atkreipti dėmesį į žaislus, kuriuos perka savo vaikams. Kai kurie jų gali pridaryti tiek problemų, kad jas išspręsti kainuos „marias laiko”.

Amerikos žaislų rinkoje yra tokie spalvoti kamuoliukai, vadinami „Bunchems”. Jie šiuo metu čia yra „ant bangos”. Dėdamas vieną prie kito su jais gali sukurti įvairias geometrines figūras ir kitokias konstrukcijas, kokias tik leidžia vaizduotė.

Sausio 11 dieną viena motina facebooke paskelbė įrašą, kuris tapo virusiniu. Jame moteris pasakoja, kaip vaikai Nojus ir Abigailė žaidė su šiais kamuoliukais, kol sūnus atėjo ir perspėjo mamą, kad keletas spalvotų kamuoliukų atsirado sesers plaukuose ir jie jų niekaip negali išimti.

Atėjusi pažiūrėti ir pamačiusi situaciją, Liza pasijautė bejėge šioje situacijoje: Abigailės plaukuose buvo prilipę beveik 150 „Bunchemsų”, kuriuos labai sunku išimti!

Motina bandė pašalinti juos naudodama augalinius aliejus ir kondicionierių. Vargdama tris valandas, ji sugebėjo pašalinti vos 15 tų kamuoliukų iš galvos, o jų buvo ten buvo apie 150!

Kad išimtų visus kamuoliukus iš dukros plaukų, motinai teko nemiegoti per naktį ir būti išsekusiai nuo 21 valandos, praleistos prie mergaitės plaukų, norint pašalinti pusantro šimto kamuoliukų.

Norėdama perspėti kitas mamas apie tokį pavojų, Liza paskelbė įrašą „facebooke”, kur papasakojo, kokie pavojingi ir klastingi gali būti šie nekaltai atrodantys kamuoliukai. Įrašu pasidalino daugiau, nei 223 tūkst. žmonių.

Šią nelaimę dukra ir mama prisimins dar ilgai!

I post the good …. well here is some of the bad ☹️☹️☹️ Friday at 4pm until Saturday at 10pm was my worst Mom…

Posted by Lisa Tschirlig Hoelzle on 2021 m. sausio 10 d., sekmadienis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *