Kategorijos
Istorijos

Nuo narkotikų priklausoma mergina vartojo iki pat gimdymo, tačiau pamačiusi sūnų ji pasakė lemtingus žodžius, kurių iš jos niekas nesitikėjo

Chelsey visada gyveno problematišką gyvenimą, tačiau paauglystė buvo sudėtingiausias jos laikotarpis. Blogi pasirinkimai ir netinkama aplinka paveikė paauglę ir ji įsisuko į narkotikų liūną. Pirmojo vaiko ji susilaukė vos 15-iolikos.

Per sekančius 10 metų Chelsey pagimdė dar du vaikus, tačiau nei vieno ji neaugino. Dėl savo priklausomybės ir beviltiško gyvenimo mergina neturėjo jokių teisių į vaikų globą. Pirmojo vaiko tėvas norėjo, kad Chelsey darytų abortą, tačiau jai nesutikus, dingo iš jos gyvenimo. Būdama 25 ji buvo išsiskyrus su antruoju vyru, turėjo 3 vaikus, kurių niekados nematė ir buvo nėščia su ketvirtu.

Jos gyvenimas buvo toks tuščias ir niekingas, kad net prieš gimdymą mergina leidosi metamfetaminą. Ji buvo tokiame dugne, kurio nelinketum niekam. Ji žinojo, kad vos gimęs, kūdikis bus atiduodamas globėjams, tačiau merginą ši mintis šiek tiek ramino – ji džiaugėsi, kad jis bent jau gyvas. Jokios savęs priežiūros nėštumo metu, narkotikai ir daug gimdymo komplikacijų – tačiau berniukas gimė gyvas ir pakankamai sveikas. Tą dieną moteris pasakė lemtingus žodžius – taip gyventi jau gana.

Tą dieną, kai gimė jos sūnus Isiah, ji suprato, kad ji privalo keisti savo gyvenimą, nes niekas kitas to už ją nepadarys. Tai buvo pirmoji diena, kai mergina nebevartojo narkotikų. Ji iš karto užsiregistravo priklausomybių centro klinikoje ir įtraukė religiją į savo gyvenimą. Ji vienu mostu paėmė savo gyvenimą į savo rankas ir nusprendė nebe eiti kryptimi, kuria ėjo pastaruosius 10 metų.

Ji pasinaudojo kiekviena proga pasimatyti su vaikais, ji išlaikė visus testus narkotikams, lankė visus psichologų užsiėmimus. Ji darė viską, kad sugrąžinti savo gyvenimą į normalias vėžes ir susigrąžinti savo šeimą. Po 8 mėnesių sunkaus darbo su savimi, Chelsey pagaliau galėjo grįžti į savo namus su savo sūnumi.

Greitai ir jos sugriuvusi santuoka gavo antrą šansą – moteris susigrąžino ne tik vyrą, bet ir visus savo vaikus. Jai labai padėjo jos vaikų tuometiniai globėjai, kurie pamatė moters atgailą. Su jų palaikymu, Chelsey sugebėjo pasikeisti ir pradėti naują gyvenimą.

Šiandien ji augina net 6 vaikus – 4 savo, bei du įvaikintus. Chelsey dabar gyvena dėkingumu ir už antrą šansą gyvenime ji nori atsilyginti. Ji suteikia meilę ir šeimos šilumą ne tik savo biologiniams vaikams, bet ir tiems, kurie atsiduria situacijoje, kurioje kadaise buvo ir jos vaikai. Chelsey yra kuo puikiausias pavyzdys, kaip net pačioje beviltiškiausioje situacijoje galima pakeisti savo gyvenimą ir pačiai sau suteikti antrą šansą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *