Kategorijos
Istorijos

Paprasta mergina ištekėjo už “mėlynojo“ kraujo nigeriečio, o jų vaikas atrodo taip

Natalya Yisa gyvenimas tikrai primena filmo istoriją. Savo gimtajame mieste Iževske ji susipažino su juodaodžiu vaikinu. Pradžioje jie net normaliai nebendravo, tačiau prabėgus keturiems metams jie ir vėl susitiko draugų kompanijoje. Nuo tada prasidėjo megztis romantiški santykiai. Natalya sako, kad vos po kelių savaičių bendravimo jie suprato, jog negali vienas be kito.

Visai netrukus pora prisiekė amžiną meilę bažnyčioje. Vėliau pora persikėlė gyventi į Nigeriją, o moteris savo bloge pasakoja, kaip jai sekasi gyventi šioje šalyje. Moteris sako, kad ši šalis tikrai labai įdomi.

Jacob ir Natalya susipažino pirmaisiais studijų metais. Visgi pradžioje jie neatkreipė vienas į kitą dėmesio. Būsimi įsimylėjėliai tik keitėsi studijoms reikalinga informacija.

Tai truko kelerius metus, kol vienas susitikimas viską apvertė aukštyn kojomis. Jie susitiko išgerti kavos, tačiau net nepastebėjo, kaip prabėgo kelios valandos jiems šnekučiuojantis. Po susitikimo Natalya suprato, koks draugiškas ir nuostabus Jacob yra.

Jų santykiai vystėsi toliau, todėl nenuostabu, kad jų nepavyko paslėpti ir nuo tėvų. Vos tik Jacob mama sužinojo apie rimtus sūnaus santykius, ji iš karto atvyko į Rusiją apžiūrėti mylimosios. Tada ji sūnui tik ištarė: “Nesuprantu, kodėl tu jos dar nevedi?“

Su Natalijos tėvais buvo kiek sunkiau. Pradžioje jie nelabai norėjo pripažinti dukters mylimojo. Pradžioje jie tikėjosi, kad visa šita dukros draugystė taip ir pasibaigs.

Visgi sekė vienas po kito susitikimai, kol Jacob įtiko Natalijos tėvams. Natalya susiruošė kraustytis į Nigeriją, tačiau dėl biurokratinių dalykų porai teko vienas be kito praleisti net devynis mėnesius.

Moteris nusprendė atskleisti vieną iš persikraustymo priežasčių: “Jacob Rusijoje neturėjo jokių perspektyvų. Net ir su geru išsilavinimu. Jam čia pasiseks tikrai kur kas geriau!“

Greitai pora susilaukė sūnaus Jago-Max. Mažasis Jago auga sveikas ir aktyvus vaikas. Verta pažymėti, kad berniukas visiškai nebijo tamsos. Šiame mieste neretai dingsta elektra, tačiau berniukas pasiima žibintuvėlį ir namuose susiranda ieškomą žaislą.

Tik po vestuvių Natalya sužinojo, kad jos vyras turi mėlyno kraujo. Jacob tėvas ir seneliai buvo vietiniai vadovai ir lyderių patarėjai.

Nuostabi šeimos istorija!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *