Kategorijos
Istorijos

Per vestuves dėdė išsitraukė paslaptingą laišką ir pradėjo jį skaityti. Sužinojusi kas jį parašė, nuotaka nesulaikė ašarų

Ši istorija įvyko prieš kiek daugiau nei dvejus metus Liverpulyje, vienoje iš vietinių vestuvių. Taip jau nutiko, kad nuotaka turėjo ne tik džiaugtis savo pačios santuoka, bet ir liūdėti dėl prisiminimų, kuriuos sukėlė vienas neįprastas laiškas.

Emily Darby ilgai ruošėsi svarbiausiai savo gyvenimo dienai – sužadėtuvėms su mylimuoju. Ji buvo liūdna, kad niekada negalės jo supažindinti su tėvu.

Toddas Excellas mirė prieš penkiolika metų, nesugebėjęs įveikti vėžio. Emilijai tada buvo tik aštuoneri metai. Ji turėjo užaugti be jo palaikymo.

Mergina užaugo miela panele ir rado savo gyvenimo meilę, su kuria pradėjo planuoti vestuves. 2016 m. Spalio pradžioje Emily ir jos vaikinas Shakidas Darby apsimainė įžadais.

Šventė vyko gana įprastai, kai vieną gražią akimirką jos krikštatėvis, dėdė Petras, visai netikėtai iš striukės kišenės išsitraukė laišką, kurį pradėjo skaityti. Jis prasidėjo šiais žodžiais: „Mano mielai dukrai Emily…“.

Paaiškėjo, kad šias eilutes parašė jos tėvas, miręs prieš daugelį metų. Jis paprašė žmonos, Emily motinos, padėti jam parašyti šį laišką. Tai buvo jo noras prieš mirtį.

Šis laiškas buvo įdėtas į seifą, kad jį būtų galima laikyti iki svarbiausios dienos Emily gyvenime. Ir štai atėjo toji diena.

„Aš rašau šį laišką jūsų vestuvių dienai, norėdamas pasakyti, kad nebūsiu savo kūne, bet būsiu su jumis sieloje”, – toliau skaitė dėdė Petras. – „Tu buvai man šviesa tamsiausiomis mano dienomis. Aš noriu, kad tu turėtum geriausią gyvenimą ir meilę, kurią tau gali suteikti Dievas. Noriu, jog gyventumėte gražiai, jausdami meilę ir pagarbą vienas kitam. Myliu tave Emily. Žinau, kad man patiktų ir tavo išrinktasis“.

Kai visi jau manė, kad dėdė Petras perskaitė viską, kas buvo ant popieriaus, jis atsisuko į Šakilį ir pasakė: „Naujas vyras…“. Šia laiško eilute Toddas Excelas kreipėsi į savo būsimąjį žentą ir pasakė jam žodžius, kuriuos jis būtų pasakęs, jei turėtų galimybę su juo susipažinti: „Tai, ką aš galiu padaryti, yra tave persekioti, jei tu padarysi mano dukrą nelaimingą“.

Tuo momentu, salėje pasigirdo lengvas svečių juokas. Juk normalu – kiekvienas tėvas norėtų ištardyti savo būsimą žentą, bei įvertinti, kiek jis tinkamas dukrai.

„Elkis su ja kaip princese ir ji bus tavo karalienė” – šiais žodžiais tėvas užbaigė savo laišką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *