Kategorijos
Istorijos

Policininkas sustabdė per lėtai važiavusį automobilį, kurį vairavo pensininkė. Tačiau pamatęs kartu važiavusių keleivių veidus, vyras suprato kai ką pribloškiančio

Egzistuoja nuomonė, kad vyresnio amžiaus žmonės už vairo kelia tokią pačią grėsmę keliuose kaip ir girti arba be teisių važinėjantys jaunuoliai. Dažniausiai vairuotojams nepatinka, kai senoliai važiuoja keliuose per lėtai, kas taip pat sukelia avarines situacijas.

Būtent dėl šios priežasties autostradoje patruliavę policininkai ir sustabdė automobilį, kuris važiavo 30 kilometrų per valandą greičiu ten, kur leistina važiuoti 90.

Priėjęs prie sustabdyto automobilio pareigūnas pamatė 4 besišypsančias pensijinio amžiaus damas. Pareigūnas atidžiai apžiūrėjo prieidamas automobilį ir jame sėdėjusias senjoras.

Šiek tiek pasimetusi vairuotoja nesuprato, kodėl ją sustabdė. Vyras maloniai paaiškino, kad važiavimas per lėtai yra tiek pat pavojingas, kaip ir važiavimas per greitai.

Važiuojant lėtai didesnio judrumo kelyje iškyla didelis pavojus visiems eismo dalyviams, nes iš galo važiuojantis greitai automobilis gali neįvertinti per lėtai važiuojančio automobilio greitį.

Jis paaiškino, kad autostradoje moterys turėtų važiuoti didesniu greičiu ir netrukdyti kitiems vairuotojams. Dama už vairo padėkojo už išsamų paaiškinimą ir pažadėjo, kad autostrada važiuos greičiau. Tačiau vairuotoją kankino dar vienas neaiškumas, todėl ji drąsiai paklausė pareigūno kito klausimo.

Jai dar buvo neaišku, kodėl kelyje ji matė ženklus, nurodančius 30 kilometrų per valandą greitį. Juk būtent pagal jį moteris ir orientavosi dėl savo greičio. Pareigūnas paaiškino, kad ji tikriausiai supainiojo ženklus, nes skaičius 30 buvo nurodantis ne greičio ribojimus, bet kelio numerį. Jos važiavo 30-ta autostrada.

Moteris su jauduliu balse padėkojo mandagiam policininkui ir jau norėjo važiuoti. Tačiau įsižiūrėjęs į keleivių veidus jis norėjo paklausti dar kai ko.

”Ponios, ar jums viskas gerai? Jūsų veidai išsigandę, esate labai išbalusios ir susikausčiusios. Gal jums reikia medikų pagalbos? Ar viskas tvarkoje?” – sunerimęs klausė vyras.

Policininkui kilo nerimas dėl moterų savijautos, nes galbūt joms reikia pagalbos. Viena gale sėdinti senjora paskubėjo atsakyti.

-”Oj, ne, pareigūne, viskas gerai. Mes tiesiog prieš tai važiavome keliu numeris 169.”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *