Kategorijos
Istorijos

Ši mergina pastojo būdama 12-os. Šiandien jai 20. Kaip susiklostė gyvenimas?

Polina gimė 2003 m. Sverdlovsko srityje neturtingoje šeimoje. Kartu su tėvais ir vyresne seserimi Nataša ji ilgai gyveno bendrame bute. Kai mergaitei buvo penkeri metai, gimė jaunesnė sesuo Milana. Polina padėjo motinai prižiūrėti kūdikį ir labai greitai išmoko rasti bendrą kalbą su vaikais.

Ji taip pat kada nors norėjo patirti motinystės džiaugsmą, tačiau viskas įvyko daug anksčiau, nei pati to tikėjosi…

Taip atsitiko, kad būdama 12 metų mergina pasidavė bendraamžio įtikinėjimui „pabandyti seksą“ ir pastojo. Vaikinas, vos apie tai sužinojęs, nutraukė visus ryšius su savo mergina.

Polina bijojo pasakyti tėvams, bijojo, kad jie neišgyvens tokios gėdos. Ji kaip įmanydama slėpė savo situaciją, tėvas tikėjo, kad dukra daug valgo ir dėl to sustorėjo, net lanką nupirko. Mama daug dirbo ir mažai dėmesio skyrė dukrai. Tiesa buvo atskleista atsitiktinai.

Mergina tuo metu mokėsi dar tik 7-oje klasėje. Atsitikus tokiai situacijai, Polina tiesiog nežinojo, kaip informuoti tėvus apie tai. Merginos vaikinas ir būsimas vaiko tėvas nebuvo pasirengęs naujam statusui ir paprasčiausiai nustojo su ja bendrauti.

Polinos tėvai pastebėjo jos nėštumą tik aštuntą mėnesį. Jie visą laiką buvo tikri, kad jų dukra paprasčiausiai gerai valgo ir priauga svorio dėl paauglystės amžiaus. Motinai apie savo nėštumą mergaitė pasakojo tik 2017 metų birželį.

Iš pradžių tėvai buvo šokiruoti, tačiau išeities nebuvo. 35 savaitę Polina pirmą kartą apsilankė pas gydytoją, jai buvo atliktas ultragarsinis tyrimas – paaiškėjo, kad gims mergaitė. Liepos 20 dieną gimė mergaitė Uljana.

Mergaitė gimė laiku ir buvo sveika. Vaiko atsiradimas šeimoje pakeitė visų jos nairų gyvenimus. Tačiau, Polinai pavyko suderinti mokslus su dukros auginimu. Žinoma, daug jai padėjo mama ir sesuo, tačiau, didžiausią motinystės naštą ir pareigas prisiėmė pati.

Kad dukrytei nieko netrūktų, jauna mama nusprendė susirasti 0,5 etato darbą. Tai padaryti buvo tikrai sunku, nes Polina beveik neturėjo laisvo laiko.

Tada jauna mama sugalvojo pasidalinti savo istorija socialiniuose tinkluose. Žinia apie ją labai greitai paplito visame internete, apie Polinos istoriją rašė žiniasklaida. Per porą mėnesių jaunoji mama tapo žinoma visoje Rusijoje ir netgi už jos ribų.

Šiandien Polinai 20, o dukrai 7. Socialiniuose tinkluose šimtai tūkstančių sekėjų išvysta jų vaizdo įrašų iš kasdienybės. Visi džiaugiasi, jog jaunai mamai viskas sekasi gerai, o ir jos dukrai nieko netrūksta. O visas gyvenimas dar joms prieš akis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *