Kategorijos
Istorijos

Ši pora susipažino internete ir pradėjo draugauti. Tik po metų jie sužinojo, kokią bendrą paslaptį turėjo 30 metų

Amy Giberson ir Justin Pounders pažintis nebuvo kažkuo labai išskirtinė, tačiau jų tolimesnė susiklosčiusi meilės istorija išgarsėjo kaip mat, kai paaiškėjo viena paslaptis, kuri šokiravo įsimylėjėlius. Amy visą jaunystę ieškojo idealaus partnerio, tačiau jai nesisekė.

Sulaukus 30-ties mergina nusprendė užsiregistruoti internetinėje pažinčių svetainėje match.com ir pabandyti laimę virtualiai. Ten jos profilio nuotrauka krito į akį vyrui vardu Justin. Justin istorija buvo kiek kitokia – jis buvo susižadėjęs, tačiau nelaimingo atsitikimo metu jo būsimoji žmona mirė.

Nors sugniuždytas vyras nežinojo, kaip reikės atsigauti po mylimosios netekties ir vėl susitikinėti su moterimis, praėjus dviems metams jis pabandė savo laimę vėl toje pačioje pažinčių svetainėje. Užmegztas pokalbis internete labai greitai perėjo į ilgus telefoninius pokalbius vakarais, žinutes ir galiausiai į pirmąjį pasimatymą.

Pirmą kartą susitikus Amy ir Justin jautėsi, kaip būtų pažinoję vienas kitą visą gyvenimą. Net padavėjai restorane negalėjo pasakyti, kad tai jų pirmasis pasimatymas, nes jų bendravimas, elgesys buvo labai atsipalaidavęs ir be suvaržymų.

Amy po kažkiek laiko prisipažino, kad ji įsimylėjo Justin iš pirmo žvilgsnio ir žinojo, kad kada nors ištekės už šio vyro. Justin jai atsakė tuo pačiu – jis buvo sužavėtas Amy šypsenos, grožio ir asmenybės. Praėjus beveik metams nuo dienos, kai jie tapo oficialia pora, Amy ir Justin pokalbio metu kalba pasisuko apie įvairius vardus.

Justin tada prisipažino, kad kadaise darželyje, kai jam buvo vos 3 metai, jis buvo įsimylėjęs mergaitę vardu Amy, todėl moterys su šiuo vardu jam visada labai patiko. Kai vyras pratęsė pasakojimą apie savo gyvenimą gimtajame mieste, staiga Amy išsižiojo iš nuostabos. Pasirodo, jie gyveno viename miestelyje ir jie abu lankė tą patį darželį tuo pačiu metu.

Galiausiai Amy su mamos pagalba surado jos vaikystės nuotrauką, kuri paliudijo tai, ką ji įtarė – Amy ir Justin buvo tie patys trimečiai, kurie lankydami darželį buvo neišskiriama pora. Vaikystėje jie leido laiką visada kartu – žaisdavo, sėdėdavo šalia vienas kito pietų metu, ir nors jie nedemonstravo pernelyg didelių atvirų jausmų, visi žinojo, kad jie labai patinka vienas kitam.

Amy ir Justin staiga suprato, kad jų pažintis ir draugystė praėjus 30 metų yra absoliučiai ne atsitiktinė. Pora patikėjo savo lemtimi ir tai tik dar labiau sustiprino jų jausmus. Apie jų netikėtą atradimą iš praeities norėjo papasakoti ne viena televizijos laida.

Vienos iš jų metu Justin gavo unikalią progą perkelti jų santykius į kitą lygį. Laidos vedėjai susisiekė su darželiu, kuriame gimė šių dviejų žmonių jausmai. Tai buvo idealiausias scenarijus, kuriam lemta buvo simboliškai išsipildyti – vaikų pagalba Justin paklausė, ar Amy sutinka būti jo žmona.

Be abejonės, tai buvo didžiausia Amy svajonė, tad ji atsakė taip. Po metų pora atšoko fantastiškas vestuves ir iš karto pradėjo planuoti šeimos pagausėjimą. Nors per sekančius keletą metų sutuoktiniai patyrė nemažai skausmo išgyvenant net tris persileidimus, neseniai jiems gimė jų ilgai lauktas meilės vaisius – sūnus Conrad.

Po metų pora sulaukė ir antros puikios naujienos – jie laukėsi antro sūnaus. Nors nemažai žmonių netiki lemtimi, tačiau šios poros istorija yra kuo puikiausias pavyzdys, kad atsitiktinumai gyvenime atsitinka retai. Lemties vedami jie sugebėjo vis vien susieti savo gyvenimus ir tapti laimingais tėvais. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *