Kategorijos
Istorijos

Šių įsimylėjėlių amžiaus skirtumas – 40 metų. Kaip susiklostė jų gyvenimas?

Tai istorija apie du įsimylėjėlius, kurių amžiaus skirtumas 40 metų. Čia jūs sužinosite, kiek daug sunkumų jie patyrė santykių metu ir kaip jie gyvena dabar.

Viktoro ir Margaritos santykiai prasidėjo universitete. Vyras dirbo dėstytoju, o mergina įstojo mokytis. Tuo metu jam jau sukako 58 metai, o jai buvo tik 17.

Susipažino jie dar anksčiau. Viktorui patiko įrašas Margaritos paskyroje ir po to prasidėjo jų bendravimas.

Apie jų santykius sužinojo tada, kai merginos bendrakursis panoro jai atkeršyti. Jam patiko Margarita, tačiau ji neatsakė tuo pačiu. Vaikinas paslapčia paėmė jos telefoną ir ten rado dėstytojo ir studentės foto.

Kai visi sužinojo tiesą, reakcijų buvo įvairių. Žinoma, buvo labai daug nepritariančių atsiliepimų, tačiau atsirado tie, kurie ryžosi užstoti. Jie mano, kad amžius – toli gražu ne svarbiausia santykiuose.

Po to, kai foto pasklido po visą internetą, Viktoru susidomėjo policija dėl to, kad Margarita buvo dar nepilnametė. Tačiau vyro ketinimai buvo rimti ir jis pasipiršo merginai.

Dabar jie susituokę jau 5 metus. Turi du vaikus – sūnų ir dukrą. Pora gyvena laimingai ir amžiaus skirtumas jiems nėra kliūtis. Nepaisydami aplinkinių nuomonės, jie vis tiek yra kartu ir niekas negali sugriauti jų jausmų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *